Walka o profesjonalny kontrakt MMA. Blanka Lipińska prowadzącą nowe reality show Polsatu

Kultura
Walka o profesjonalny kontrakt MMA. Blanka Lipińska prowadzącą nowe reality show Polsatu
Instagram/polsatofficial
Blanka Lipińska prowadzącą nowe reality show Polsatu.

Po zawodowym MMA porusza się co najmniej tak samo dobrze, jak po świecie show biznesu i literatury. Popularna pisarka przez ostatnich dziewięć lat była obecna na każdej gali spod znaku Konfrontacji Sztuk Walki. To właśnie ona stoi za sukcesem zjawiskowych KSW Ring Girls. Wiosną Blanka Lipińska zadebiutuje w Telewizji Polsat jako prowadząca telewizyjne reality show "Tylko Jeden".

Blanka Lipińska z MMA na najwyższym poziomie związana jest od 2011 roku. Właśnie wtedy rozpoczęła współpracę z Konfrontacją Sztuk Walki - organizacją, która z czasem stała się największym promotorem mieszanych sztuk walki w Europie.

 

Blanka Lipińska: mam silny pierwiastek męski 


Przyszła autorka cyklu bestselerowych powieści, początkowo zajmowała się w KSW tworzeniem wizerunku KSW Ring Girls. Ale było jej mało, dlatego zaczęła brać udział w nagrywaniu zwiastunów.

 

Niejednokrotnie pracowała też za kulisami kolejnych gal organizowanych przez Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego. Na przestrzeni lat nawiązała przyjaźnie z czołowymi zawodnikami polskiego MMA, poznając tym samym tajniki tego sportu.

 

ZOBACZ: "Underdog" już w kinach. "To historia o każdym z nas"


- Na co dzień w KSW pracowałam z dziewczynami, ale nie ukrywam, że lepiej czuję się w towarzystwie mężczyzn. Na ogół faceci są konkretniejsi i mniej rozstrojeni emocjonalnie, a gdy coś im się nie podoba to walą prosto z mostu, zamiast strzelać fochy. Ja mam silny pierwiastek męski i dlatego nie obawiam się roli jedynej kobiety w "Tylko Jeden" - mówi Lipińska.


Jak dodaje, "wprowadzę element kobiecy do tej świątyni testosteronu, ale niech żaden z uczestników nie liczy na słodką blondyneczkę z którą będzie mógł poflirtować. W życiu już nie raz pokazałam, że mam większe jaja od niejednego faceta i wchodząc do domu zawodników nie zamierzam się kastrować".

 


- Mogę być dla uczestników programu przyjaciółką, ale gdy zajdzie taka potrzeba, to poznają moją drugą twarz, mniej słodką niż ta pierwsza - podkreśla.

 

Widzowie Polsatu na treningu zawodników MMA

 

Wiosenne show Telewizji Polsat koncentruje się na dziesięciu uczestnikach rywalizujących o profesjonalny kontrakt zawodnika MMA. Widzowie będą im towarzyszyć na sali treningowej, we wspólnym, zamkniętym domu oraz podczas walk decydujących o pozostaniu w programie. Ich przewodniczką, opiekunką i powierniczką będzie właśnie Blanka Lipińska, dla której "Tylko Jeden" to zupełnie nowe wyzwanie.

 

ZOBACZ: Polscy promotorzy okradzeni przed walką Cieślaka o mistrzostwo świata w Kinszasie


- Współpraca z mediami przy okazji gal KSW czy promocja książki i filmu to coś zupełnie innego niż prowadzenie telewizyjnego reality show. Jestem jednocześnie podekscytowana i podenerwowana swoją rolą w projekcie "Tylko Jeden". Na pewno czeka mnie wiele nauki, ale zamierzam się przy tym dobrze bawić. Widzowie zobaczą mnie taką, jaka jestem na co dzień, bo uważam że w takich sytuacjach tylko naturalność się obroni - zaznacza Lipińska.

 

"Tylko Jeden" startuje 6 marca. Rywalizacja potrwa osiem tygodni, a decydująca o zwycięstwie w całym programie walka finałowa, odbędzie się podczas gali KSW.

 

Polsat
"Tylko Jeden" w Polsacie od 6 marca.

 

 

prz/hlk/ Polsat, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie