"Pakistański Hulk" szuka żony. Musi ważyć przynajmniej 100 kg

Świat
"Pakistański Hulk" szuka żony. Musi ważyć przynajmniej 100 kg
wikimedia.org/Luqman Irshad
Poszukiwanie ukochanej popierają rodzice mężczyzny, którzy chcieliby zostać dziadkami. Siłacz w rozmowie z Caters News wyznał jednak, że jego "desperackie poszukiwanie miłości" trwa już od 7 lat.

- Moi rodzice chcą, żebym się ożenił. Chcą mieć wnuki - powiedział Khizer Hayat. Poszukiwania prowadzone przez siłacza z Pakistanu nie przebiegają jednak pomyślnie. Mężczyzna odrzucił już wiele kobiet. Kandydatka na jego żonę musi spełnić odpowiednie wymagania.

Siłacz w rozmowie z Caters News wyznał, że jego "desperackie poszukiwanie miłości" trwa już od 7 lat.

 

- Potrzebuję żony wagi ciężkiej, by jej nie skrzywdzić - zaznaczył ''pakistański Hulk". - Widziałem 200-300 kobiet, ale wszystkie miały średnią masę - dodał. 

 

Kobieta, która może związać się z siłaczem, musi ważyć przynajmniej 100 kilogramów. Waga "pakistańskiego Hulka" to ponad 400 kg. I jak sam ostatnio podkreślił, czuje się z nią dobrze. 

 

ZOBACZ: "Kocham cię Zuzia". Za wyznanie miłosne grozi mu więzienie

 

- Nie mam żadnych schorzeń, jestem absolutnie sprawny - podkreślił Hayat. O dobrej formie "pakistańskiego Hulka" świadczą m.in. nagrania z jego udziałem. 

 

 

Na śniadanie zjada 36 jaj

 

Znalezienie żony nie jest jedynym celem Pakistańczyka. Siłacz chce wziąć udział w zawodach World Wrestling Entertainment.

 

ZOBACZ: Plaga otyłości wśród dzieci. "Potrzebujemy radykalnych działań"

 

"Pakistański Hulk" zdradził, że przygotowujące się do tego wyzwania, konsultuje się z lekarzami oraz stosuje odpowiednią dietę. Mężczyzna pochłania 10 000 kalorii dziennie. Samo śniadanie składa się z 36 jaj, a obiad i kolacja muszą zawierać ponad 3 kg mięsa. Do tego dochodzą przekąski oraz 6 litrów mleka. 

 

Khizer Hayat zdobył sławę kilka lat temu. Filmik z udziałem mężczyzny zyskał dużą popularność w sieci. Na nagraniu widać, jak ''pakistański Hulk'' przyciąga za pomocą liny traktor.

 

ms/luq/ nypost.com
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie