"Psy 3: W imię zasad". Kilkaset tysięcy widzów w weekend otwarcia

Kultura
"Psy 3: W imię zasad". Kilkaset tysięcy widzów w weekend otwarcia
Polsat News
Prawie 400 tys. osób poszło do kin na "Psy 3: W imię zasad" w weekend otwarcia.

Prawie 400 tys. widzów wybrało się do kin, by zobaczyć film "Psy 3: W imię zasad" w pierwszy weekend od premiery. Dało to produkcji pierwsze miejsce w Box Office. To także najlepsze "otwarcie" dotychczasowych filmów Władysława Pasikowskiego. "Psy 3: W imię zasad" wyświetlany jest w kinach od piątku, 17 stycznia.

Box Office określa liczbę widzów lub przychód ze sprzedaży biletów na dany film.


W 1992 roku pierwsza część "Psów" zrewolucjonizowała polskie kino akcji. Dwa lata później pojawiła się jej kontynuacja - "Psy 2: Ostatnia krew" i także obrosła legendą. Cytaty z tych filmów na stałe weszły do potocznej mowy i stały się częścią popkultury.

 

ZOBACZ: Premiera filmu "Psy 3: W imię zasad". W kinach od 17 stycznia


Co czeka widzów w trzeciej części kultowej serii? Franz Maurer po 25 latach odsiadki wychodzi na wolność i musi na nowo poznać Polskę. Nic już nie jest takie, jak zapamiętał. Dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać. Jak odnajdzie się w takim świecie?


Los ponownie połączy go z dawnymi znajomymi - Waldkiem "Nowym" Morawcem i ... Radosławem Wolfem (Artur Żmijewski), którego życie wisiało na włosku gdy został postrzelony w krtań. Handlarza z Serbii Franz widział po raz ostatni, kiedy pokrzyżował mu plany i udaremnił nielegalny transport broni do Sarajewa. Czy dogadają się po tylu latach?

 

WIDEO: Cezary Pazura zaprasza do kin

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@czarekpazura zaprasza na @psy3wimiezasad. Od dzisiaj w kinach! 🎬 #psy3 #wimięzasad

Post udostępniony przez polsatnews.pl (@polsatnews.pl)


Plejada świetnych aktorów


W obsadzie także plejada znanych postaci ze świata filmu, czyli: Arkadiusz Jakubik, Edward Linde-Lubaszenko, Mirosław Baka, Jan Frycz, Sebastian Fabijański, Tomasz Schuchardt, Jacek Beler, Wojciech Zieliński, Eryk Lubos i Dominika Kluźniak. W produkcji wystąpiła również Aleksandra Linda, córka Bogusława Lindy, oraz znana z serialowych ról Dominika Walo, dla której to debiut na dużym ekranie.


ZOBACZ: "Psy 3. W imię zasad". Franz Maurer wrócił. Zobacz zwiastun


Film na podstawie własnego scenariusza wyreżyserował Władysław Pasikowski, autor dwóch poprzednich części. Producentem jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków "Jacka Stronga". Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent hitu "Psy 2: Ostatnia krew". Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki.


"Psy 3: W imię zasad" w kinach od 17 stycznia 2020 roku. Koproducentem filmu jest Telewizja POLSAT.

prz/luq/ Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie