Cezary Pazura zaprasza do kin na "Psy 3: W imię zasad"

Kultura
Cezary Pazura zaprasza do kin na "Psy 3: W imię zasad"
Polsat News
"Zapraszam wszystkich do kina. W imię zasad"

Czasy się zmieniają, a... "Psy" znowu na ekranie! Trzecia część kultowej serii Władysława Pasikowskiego właśnie weszła do kin w całej Polsce. W rozmowie z Polsat News na seans zaprosił odtwórca roli "Nowego", Cezary Pazura.

- Zapraszam wszystkich do kina. W imię zasad - powiedział aktor przed kamerą Polsat News.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@czarekpazura zaprasza na @psy3wimiezasad. Od dzisiaj w kinach! 🎬 #psy3 #wimięzasad

Post udostępniony przez polsatnews.pl (@polsatnews.pl)

 

W 1992 roku pierwsza część "Psów" zrewolucjonizowała polskie kino akcji. Dwa lata później pojawiła się jej kontynuacja - "Psy 2: Ostatnia krew" i także obrosła legendą. Cytaty z tych filmów na stałe weszły do potocznej mowy i stały się częścią popkultury.


Co czeka widzów w trzeciej części kultowej serii? Franz Maurer po 25 latach odsiadki wychodzi na wolność i musi na nowo poznać Polskę. Nic już nie jest takie, jak zapamiętał. Dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać. Jak odnajdzie się w takim świecie?

 

ZOBACZ: Premiera filmu "Psy 3: W imię zasad". W kinach od 17 stycznia


Los ponownie połączy go z dawnymi znajomymi - Waldkiem "Nowym" Morawcem i ... Radosławem Wolfem (Artur Żmijewski), którego życie wisiało na włosku gdy został postrzelony w krtań. Handlarza z Serbii Franz widział po raz ostatni, kiedy pokrzyżował mu plany i udaremnił nielegalny transport broni do Sarajewa. Czy dogadają się po tylu latach?

 

Plejada świetnych aktorów


W obsadzie także plejada znanych postaci ze świata filmu, czyli: Arkadiusz Jakubik, Edward Linde-Lubaszenko, Mirosław Baka, Jan Frycz, Sebastian Fabijański, Tomasz Schuchardt, Jacek Beler, Wojciech Zieliński, Eryk Lubos i Dominika Kluźniak. W produkcji wystąpiła również Aleksandra Linda, córka Bogusława Lindy, oraz znana z serialowych ról Dominika Walo, dla której to debiut na dużym ekranie.

 

ZOBACZ: "Psy 3. W imię zasad". Franz Maurer wrócił. Zobacz zwiastun


Film na podstawie własnego scenariusza wyreżyserował Władysław Pasikowski, autor dwóch poprzednich części. Producentem jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków "Jacka Stronga". Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent hitu "Psy 2: Ostatnia krew". Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki.


"Psy 3: W imię zasad" w kinach od 17 stycznia 2020 roku. Koproducentem filmu jest Telewizja POLSAT.

prz/luq/ Polsat News

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze