Borys Szyc opublikował na Instagramie ważną wiadomość

Kultura
Borys Szyc opublikował na Instagramie ważną wiadomość
pl.m.wikipedia.org/Martin J. Kraft/CC BY-SA 3.0

"Kończymy ten niesamowity dla nas rok. Tak, to był dobry rok. Tak, jesteśmy szczęśliwi" - Borys Szyc opublikował na Instagramie osobisty wpis, w którym ujawnił ważną wiadomość dotyczącą jego i jego partnerki Justyny Nagłowskiej. Dziennikarka i reżyserka opublikowała taki sam post jak znany aktor. Trzy zdjęcia pary mówią wszystko, a jeszcze więcej mówi cały ich wpis.

"Powiedzieliśmy sobie TAK. I tak kończymy ten niesamowity dla nas rok. Tak, to był dobry rok. Tak, jesteśmy szczęśliwi" - napisał Borys Szyc na Instagramie.

 

Szyc: "Będziemy mieli syna"

 

Ale na tym znany aktor nie poprzestał i ujawnił kolejną ważną wiadomość. "Tak, będziemy mieli syna" - napisał Szyc we wpisie, który zainteresował 20 tysięcy internautów.

 

Szyc nawiązał otwarcie do swoich problemów z alkoholem.

 

"Oglądaliście taką głupią komedię z Jimem Carreyem »Yes Man«? Okazuje się, że to słowo ma magiczną moc zmiany... Trzeba odwagi by zmieniać swoje życie i tego Wam życzę w Nowym Roku. Zaczynam 7 rok trzeźwości, 7 rok mojego cudownego związku, udało mi się umknąć w tej dekadzie śmierci, kocham i jestem kochany. Nigdy nie jest za późno." - napisał polski aktor.

 

ZOBACZ: Pierwszy milion przed Noblem, drugi - po. Sprzedaż książek Tokarczuk rośnie w zawrotnym tempie

 

"Wszystkiego dobrego" - dodał.

 

Para, która zaręczyła się rok temu, a informację na ten temat ujawniła w podobnych okolicznościach, zapowiadała ślub już wcześniej. Jednak z ich wypowiedzi wynikało, że będzie to uroczystość kameralna i rodzinna, z dala od kamer i fleszy.

 

Wpis Szyca oznaczony jest jako zamieszczony na Es Vedra, niewielkiej skalistej, bezludnej wysepce w archipelagu Balearów, chętnie odwiedzanej przez turystów, którzy płyną tam z odległej o kilkaset metrów Ibizy.

 

ZOBACZ: "Robi się ze mnie potwora", "powracająca klątwa". Polański o kolejnych oskarżeniach o gwałt

 

Szyc to lubiany aktor znany z ról w popularnych produkcjach filmowych, m.in. Kingsajzie, Enduro Bojz, Pręgach, Przedwiośniu, Ślubach Panieńskich, Tajemnicy Westerplatte, Czasie Honoru czy Pokocie na motywach prozy Olgi Tokarczuk.

 

Jednak jego popularność zaczęła się po rolach  Alberta w Symetrii, Juliana w Vincim i "Kruszona" z serialu Oficer.

 

Ostatnio wystąpił w "Legionach", a w roli głównej - w "Piłsudskim".

 

Alkohol i  walka z nałogiem

 

Szyc był wychowywany przez matkę malarkę, po tym jak jego rodzice rozstali się, gdy miał trzy miesiące. Z poprzedniego związku ma córkę Sonię.

 

Aktor "Teatru Współczesnego" w Warszawie miał w przeszłości problemy związane z nadużywaniem alkoholu. 25 czerwca 2008 roku został sądownie pozbawiony na dwa lata prawa jazdy za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. W 2018 roku otwarcie opowiedział w obszernym wywiadzie dla "Vivy" o swoim nałogu i byciu "świeżym trzeźwym alkoholikiem".

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Powiedzieliśmy sobie TAK. I tak kończymy ten niesamowity dla nas rok. Tak, to był dobry rok. Tak, jesteśmy szczesliwi. Tak, będziemy mieli syna. Oglądaliście taką głupią komedię z Jimem Carreyem „Yes Man”? Okazuje się, że to słowo ma magiczną moc zmiany... Trzeba odwagi by zmieniać swoje życie i tego Wam życzę w Nowym Roku. Zaczynam 7 rok trzeźwości, 7 rok mojego cudownego związku, udało mi się umknąć w tej dekadzie śmierci, kocham i jestem kochany. Nigdy nie jest za późno. Wszystkiego dobrego❤️ foto: @laflordelotus.photography #dowidzenia2019 #witaj2020 #wifey #hubby #wszystkiegodobrego❤️ #justmarried #wellalmostjust #dzieki @bizuteriayes

Post udostępniony przez Borys Szyc Official (@borys.szyc)

 

A oto Es Vedra w Google Maps. Zobacz:

 

 

 

hlk/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie