Były partner Weroniki Rosati zostanie przesłuchany przed świętami. Miał się znęcać nad aktorką

Polska
Były partner Weroniki Rosati zostanie przesłuchany przed świętami. Miał się znęcać nad aktorką
Wikipedia Commons
Były partner Weroniki Rosati zostanie przesłuchany przed świętami. Miał się znęcać nad aktorką

Jeszcze przed świętami Prokuratura Okręgowa w Warszawie zamierza przesłuchać byłego partnera Weroniki Rosati. Pod koniec ubiegłego tygodnia - jak informowały media - usłyszał on zarzut fizycznego i psychicznego znęcania się nad aktorką.

- Robertowi Ś. prokurator ogłosił zarzut fizycznego i psychicznego znęcania się nad pokrzywdzoną. Jest to przestępstwo zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności. Podejrzany nie przyznał się do zarzucanego mu czynu i przedstawił własną wersje przebiegu relacji z pokrzywdzoną. Podejrzany będzie kontynuował składanie wyjaśnień na kolejnym wyznaczonym terminie przesłuchania - przekazał rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Łukasz Łapczyński.

 

ZOBACZ: Przedszkolanka miała znęcać się nad niepełnosprawnym podopiecznym

 

Jak informowały media Weronika Rosati rozstała się ze swoim partnerem, z zawodu lekarzem, niedługo po tym, jak na świat przyszła ich córka. Aktorka w marcu tego roku w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów" opowiedziała, że była przez niego "niszczona jako człowiek, kobieta, aktorka, partnerka".

 

- O przemocy milczałam, ale mniej ze strachu, bardziej ze wstydu - mówiła.

 

"Uderzył jak byłam w ciąży"

 

- Uderzał wielokrotnie. W twarz, w rękę. Uderzył mnie też, jak byłam w zaawansowanej ciąży, a potem, gdy trzymałam córeczkę na rękach – twierdziła w rozmowie opublikowanej w "Wysokich Obcasach".

 

Również w marcu tego roku były partner Weroniki Rosati wydał oświadczenie w tej sprawie.

 

"Chcę z całą mocą zaprzeczyć doniesieniom mojej byłej partnerki dotyczącym stosowania przemocy fizycznej. Nie uderzyłem Weroniki, ani kiedy była w ciąży, ani po porodzie, czy też tym bardziej, kiedy trzymała na rękach Elę" – napisał w oświadczeniu lekarz.

 

ZOBACZ: Nie żyje Marie Fredriksson, wokalistka Roxette

 

Z kolei mec. Jacek Dubois, pełnomocnik byłego partnera Weroniki Rosati stwierdził, że aktorka pomówiła jego klienta o zdarzenia, które "nigdy nie miały miejsca".

 

- Mamy przygotowane kilkaset dowodów, dokumentów, za pomocą których będziemy wykazywali, że jest to pomówienie. Mam nadzieję, że w bardzo szybkim czasie przekonać prokuraturę do niewinności mojego klienta. Po drugie stosowne kroki prawne zostały podjęte wobec pani Rosati - powiedział mec. Dubois

las/ PAP

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze