Znana aktorka zablokowana... na portalu randkowym. "Nie wyrzucajcie mnie ze swojego ula"

Kultura
Znana aktorka zablokowana... na portalu randkowym. "Nie wyrzucajcie mnie ze swojego ula"
Sharon Stone/ Twitter
Sharon Stone "poskarżyła się" na Twitterze

"Zalogowałam się do aplikacji Bumble, a oni zamknęli moje konto. Czy bycie mną wyklucza korzystanie z niej?" - poskarżyła się na Twitterze Sharon Stone. Profil 61-letniej aktorki znanej m.in. z "Nagiego Instynktu" został zablokowany, gdyż internauci myśleli, że ktoś się pod nią podszywa.

"Hej, Bumble, nie wyrzucajcie mnie ze swojego ula" - zaapelowała Stone, nawiązując do logotypów aplikacji. Portal randkowy reklamuje się jako miejsce, w którym "każda pszczoła znajdzie swoją parę".

 

 

ZOBACZ: Ostrzeżenia przed homofobią dla użytkowników Tindera

 

"Sytuacja się nie powtórzy"

 

Aplikacja odniosła się do "zarzutów" aktorki. Profil odblokowano, a Clare O’Connor z Bumble odpowiedziała: "zapewniamy, że podobna sytuacja się nie powtórzy". "Zaufaj nam - definitywnie chcemy cię w naszym ulu" - zapewniła.

 

 

Nie tylko randki

 

Bumble to platforma społecznościowa, dzięki której można nawiązać kontakty niezależnie od tego czy chcemy pójść na randkę, szukamy znajomych czy planujemy nawiązać kontakty biznesowe.

 

Aplikacja od innych podobnych różni się tym, że jako pierwsze mogą wysłać wiadomość wyłącznie kobiety. Założycielka i prezeska, Whitney Wolfe Herd, tłumaczy to zmianami wywołanymi przez ruch #MeToo i chęcią wzmocnienia pozycji płci pięknej.

ac/msl/ bbc.com
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie