Ronnie Ferrari i Daj To Głośniej. Podbili internet, wystąpią na "Sylwestrowej Mocy Przebojów"

Kultura
Ronnie Ferrari i Daj To Głośniej. Podbili internet, wystąpią na "Sylwestrowej Mocy Przebojów"
Polsat News
Ronnie Ferrari będzie jedną z gwiazd "Sylwestrowej Mocy Przebojów"

Sylwester tuż, tuż, a emocje rosną z godziny na godzinę. Stary rok pożegnamy "Sylwestrową Mocą Przebojów" na Stadionie Śląskim i przed telewizorami, w rytm hitów najbardziej znanych polskich gwiazd. W tym tych, które popularność zyskały najpierw w internecie. "Sylwestrowa Moc Przebojów 2019" we wtorek 31 grudnia od godz. 20:00 w Telewizji Polsat.

Uczestnicy imprezy sylwestrowej oraz widzowie Polsatu powitają Nowy Rok w rytm hitu "Ona by tak chciała". Przebój otrzymał już ponad milion polubień oraz zanotował ponad 100 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, a Ronnie Ferrari, czyli 20-letni Hubert Kacperski, w zaledwie kilka miesięcy stał się bardzo popularny.

 

Sławomir i Kajra, Cleo, Maciej Maleńczuk, Michał Szpak i wielu innych

 

Inną gwiazdą, która zdobyła dużą popularność w mijającym roku i wystąpi podczas "Sylwestrowej Mocy Przebojów", jest zespół Daj To Głośniej. Pojawili się i natychmiast zrobili spore zamieszanie na dyskotekowych parkietach. Ich przebój "Mama ostrzegała" momentalnie trafił do rekordowej ilości fanów muzyki tanecznej. Już w kilka dni po premierze klip emitowany był w największych rozgłośniach radiowych w Polsce i dotychczas zanotował ponad 90 milionów wyświetleń na YouTube.

 

ZOBACZ: "Sylwestrowa Moc Przebojów". Ostatnie przygotowania. Zobacz scenę

 

Podczas "Sylwestrowej Mocy Przebojów" wystąpią również: Sławomir i Kajra, Cleo, Maciej Maleńczuk, Michał Szpak, Feel, Enej, LayZee Fka Mr. President i wielu innych artystów. Imprezę poprowadzą: Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Barbara Kurdej-Szatan, Ela Romanowska, Rafał Maserak, Karolina Gilon i Damian Kordas.

 

WIDEO: gwiazdy zapraszają na "Sylwestrową Moc Przebojów"

  

 

Na najlepszą imprezę w roku na Stadionie Śląskim zapraszają Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski, Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa i Telewizja Polsat. Patronami medialnymi są "Fakt" i Radio Eska.

 

"Sylwestrowa Moc Przebojów 2019" we wtorek 31 grudnia od godz. 20:00 w Telewizji Polsat.

luq/ polsat.pl, Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie