"Sylwestrowa Moc Przebojów". Ostatnie przygotowania. Zobacz scenę

Polska
"Sylwestrowa Moc Przebojów". Ostatnie przygotowania. Zobacz scenę
Polsat News
"Sylwestrowa Moc Przebojów 2019" na żywo na antenie Telewizji Polsat od godz. 20:00.

- Budowa ogromnej, potężnej sceny trwa. Zajmie 760 m/kw i będzie o 1/3 większa niż zeszłoroczna scena. Parkiet oświetli 1200 lamp i reflektorów. Scena po złożeniu będzie ważyć 360 ton - poinformował reporter Polsat News Michał Mitoraj, który jest na Stadionie Śląskim i przygląda się ostatnim przygotowaniom przed "Sylwestrową Mocą Przebojów 2019".

"Sylwestrowa Moc Przebojów 2019" na żywo na antenie Telewizji Polsat 31 grudnia od godz. 20:00.

 

- Warto podkreślić, że wstęp na tę imprezę, na Stadion Śląski jest darmowy - przypomniał reporter.

 

ZOBACZ: "Mamy sekrety, które eksplodują na scenie". Krzysztof Ibisz o Sylwestrze w Polsacie

 

- To będzie wielka petarda na jednym z największych stadionów. Nas, prowadzących, będzie aż siedem osób. Publiczności będzie jeszcze więcej. Będą największe hity, zapraszamy - powiedziała w Polsat News jedna z prowadzących "Sylwestrową Noc Przebojów 2019" Karolina Gilon.

 

Sylwestrowa Moc Przebojów na Polsacie. Kto wystąpi?

 

Na scenie pojawi się niekwestionowany król europejskich parkietów DJ Bobo i jego "Chihuahua", a także najbardziej znany obecnie czeski muzyk na świecie - Mikolas Josef w utworze "Acapella". Taneczne szaleństwo zapewnią także LayZee Fka Mr. President i "Coco Jamboo", La Bouche z "Be My Lover", a także Captain Jack w przeboju "Captain Jack".

 

Zobacz relację reportera Polsat News ze Stadionu Śląskiego: 

 

  

 

"Miłość w Zakopanem", "Bałkanica"

Na Stadionie Śląskim "Sławomir" zaśpiewa kultową już "Miłość w Zakopanem". Z kolei Maciej Maleńczuk pożegna mijający rok utworem "Ostatnia nocka".

Ozdobą sylwestrowej nocy stanie się Cleo, która zaprezentuje swoje najważniejsze hity: "Za krokiem krok", "Łowcy gwiazd" i "My Słowianie". Będzie się działo za sprawą grupy Piersi, gdy parkiet zadrży w rytm ich przeboju "Bałkanica". Wspomnienia z wielu imprez powrócą, gdy Ich Troje przypomni "A Wszystko To... (Bo Ciebie Kocham)". Na sylwestrowej scenie zobaczymy i usłyszymy zespół Feel, Enej oraz Future Folk z emanującym zawsze promiennym uśmiechem wokalistą Staszkiem Karpielem-Bułecką.

Każdy z artystów wykona też przeboje spoza swojego repertuaru. O dobry nastrój i taneczne hity zadbają również muzycy disco polo. Ślązacy Long&Junior, MiG, After Party, Defis oraz Miły Pan.

las/prz/ Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie