Barbara Kurdej-Szatan prowadzącą Sylwestrową Moc Przebojów 2019 w Polsacie

Kultura
Barbara Kurdej-Szatan prowadzącą Sylwestrową Moc Przebojów 2019 w Polsacie
Telewizja Polsat
Barbara Kurdej-Szatan prowadzącą Sylwestrową Moc Przebojów 2019 w Polsacie!

Kilka lat temu widzowie Polsatu poznali Barbarę Kurdej-Szatan jako Marię Biernacką, pełną sprzecznych uczuć pielęgniarkę z serialu "W rytmie serca". Tej jesieni wraz z Jackiem Jeschke dotarła do finału show "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami". Niebawem zobaczymy ją w kolejnej roli - prowadzącej Sylwestrową Moc Przebojów 2019 na Stadionie Śląskim!

Zawadiacki uśmiech, lekko zachrypnięty głos i blond włosy to jej znaki rozpoznawcze. Barbara Kurdej-Szatan w niezapomnianą, sylwestrową noc będzie towarzyszyć artystom, których tak, jak ją, kocha cała Polska.

 

Na scenie Sylwestrowej Mocy Przebojów 2019 od godz. 20 pojawią się m.in. DJ Bobo i jego "Chihuahua", Layzee Fka, Mr President i "Coco Jumbo", Maciej Maleńczuk i "Ostatnia nocka", Sławomir i "Miłość w Zakopanem" oraz Michał Szpak, Cleo, Feel i Enej.

 

Nie zabraknie też hitów mijającego roku: "Mama ostrzegała" grupy Daj To Głośniej i "Ona by tak chciała" Ronniego Ferrari.

 

Barbara Kurdej-Szatan umili widzom Polsatu również Boże Narodzenie. W Wigilię usłyszymy ją jako jedną ze śpiewających gwiazd w "Kolędowaniu z Fundacją Polsat"!

wka/ml/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie