Polski wywiad szuka agentów... na targach pracy

Polska
Polski wywiad szuka agentów... na targach pracy
Facebook/Agencja Wywiadu
Stoisko Agencji Wywiadu podczas targów pracy we Wrocławiu

Agencja Wywiadu szuka kandydatów na otwartych targach pracy Absolvent Talent Days. - Nasze uczestnictwo w największych w Polsce targach pracy jest naturalną kontynuacją budowy wizerunku nowoczesnej służby wywiadowczej oraz ciekawego i solidnego pracodawcy - powiedzieli przedstawiciele AW.

Według Agencji Wywiadu, uczestnictwo w największych w Polsce targach pracy Absolvent Talent Days, które odbędą się we wtorek na stadionie PGE Narodowym w Warszawie, jest "naturalną kontynuacją budowy wizerunku nowoczesnej służby wywiadowczej oraz ciekawego i solidnego pracodawcy".

 

- To jest pierwsza edycja targów, w których bierzemy udział. W edycji jesiennej Absolvent Talent Days mieliśmy już swoje stoisko w Gdańsku, Poznaniu, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu - poinformowali przedstawiciele AW.

 

ZOBACZ: ABW zatrzymała Polaka podejrzewanego o szpiegostwo na rzecz Rosji

 

Agencja promuje się hasztagiem #genWywiadu

 

We wtorek ich stoisko będzie również na targach na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. - Do tej pory nasze wcześniejsze targi pracy cieszyły się sporym zainteresowaniem - dodali.

 

AW chce dotrzeć do młodych Polaków pod hasztagiem #genWywiadu. - Rozpoczynając (z nimi) dialog przy wykorzystaniu znanych mu kanałów informacyjnych i języka, nie naruszamy tym samym powagi urzędu - zaznaczyli przedstawiciele AW.

 

Jak podkreślili, nowe działania, pozwalające dotrzeć do większej liczby, zwłaszcza młodych, potencjalnych kandydatów, "nie oznaczają jednoczesnej rezygnacji z tradycyjnych form rekrutacji prowadzonych w oparciu o specyficzne metody właściwe dla służby wywiadowczej".

 

ZOBACZ: PiS może utworzyć superresort bezpieczeństwa. Jest potencjalny kandydat na ministra

 

Pensje w Agencji Wywiadu

 

Każdy przyszły oficer Agencji Wywiadu musi sprostać wszystkim kryteriom procedury kadrowej, która trwa około pół roku.

 

Po pozytywnym przejściu etapu rekrutacji nowy pracownik AW może liczyć na wynagrodzenie rzędu 4500 zł netto, a po ukończeniu kilkumiesięcznego szkolenia oficerskiego - prawie 5 tys. zł netto.

wka/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie