Tylko u nas: Leszek Miller z wnuczką na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Zobacz wideo

Polska
Tylko u nas: Leszek Miller z wnuczką na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Zobacz wideo
Polsat
Leszek Miller zatańczył z wnuczką walca.

Do kultowej piosenki "Yesterday" grupy The Beatles były premier zatańczył romantycznego walca angielskiego ze swoją wnuczką Moniką w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". - Pozwólcie państwo, że powiem wam wierszyk. Nie tylko taniec tę parę połączył. Dziadek zaczął dość słabo, ale za to jak skończył - ocenił taniec Leszka Millera Andrzej Grabowski.

- To jest ta sala tortur? - pytał Leszek Miller przed wejściem na salę prób. - To dla mnie wielkie wyzwanie, bo nigdy nie tańczyłem walca. Jestem zielony jak wiosenna trawka. Niektórzy moi koledzy pukają się w czoło i mówią: zwariowałeś chyba - mówił były premier o swoim udziale w programie.

 

Jak dodał, " z wnuczką zawsze byliśmy blisko. Mogę was zapewnić, że jak wam się urodzi wnuczka, to zwariujecie na jej punkcie".

 

ZOBACZ: "Foxtrot. Proszę o SMS-y". Miller zachęca do głosowania na wnuczkę w 100. odc. "Tańca z Gwiazdami"

 

Monika Miller przyznała z kolei, że "dobrze tańczyło się jej z dziadkiem". - Dziadek jest dla mnie tą osobą, która o wszystkich dba. Jest głową rodziny i autorytetem - podkreśliła.

 

- Mnie się wydaje, że babcia jest głową rodziny - wtrącił były premier. - No tak, ale robi to tak, żeby wyglądało, że ty jesteś - odpowiedziała Monika.

 

Z kolei taneczny partner Moniki Jan Kliment stwierdził, że "pierwsze kroki dziadka na parkiecie były świetne".

 

WIDEO: zobacz taniec Leszka Millera z wnuczką Moniką na parkiecie "Tańca z Gwiazdami"

 

  

 

Po występie taniec dziadka z wnuczką oceniali jurorzy. - W ten wtorek miałam przyjemność zatańczyć w Olsztynie razem z moją 86-letnią mamą do utworu "Havana". Wiem, jakie to było dla mnie wzruszające. Myślę, że pan czuje teraz to samo. Ogarnęło nas niesamowite wzruszenie - powiedziała Ivona Pavlović.

 

- Dawno temu nosiłem tą dziewczynkę na rękach, a teraz z nią tańczę pięknego walca. Tkliwość i wzruszenie - odpowiedział Leszek Miller.

 

W tym odcinku jurorzy nie przyznają standardowej punktacji w skali od 1 do 10 gwiazdom tańczącym z bliską osobą. Każdy z jurorów ma tylko jeden punkt do przekazania wybranej parze. Leszkowi Millerowi i Monice swój punkt dał Andrzej Grabowski.

 

"Nigdy nie tańczyliśmy"

 

Wcześniej Monika Miller mówiła, że dziadka stresują oceny jurorów.

 

ZOBACZ: Leszek Miller na parkiecie z wnuczką. Próby "Tańca z Gwiazdami"


- Uczyłem wnuczkę chodzić, pływać, uczyłem wielu innych rzeczy. Ale tak na dobrą sprawę, my nigdy nie tańczyliśmy - mówił podczas prób Leszek Miller. Przyznał, że czuje tremę przed występem.


Monika wierzyła, że jej dziadek sobie poradzi. - Już po pierwszej próbie dziadek zapamiętał całą choreografię - mówiła.

 

 

prz/ Polsat
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie