"Foxtrot. Proszę o SMS-y". Miller zachęca do głosowania na wnuczkę w 100. odc. "Tańca z Gwiazdami"

Kultura

"Już po wyborach, ale przed kolejnym występem Moniki Miller i Jana Klimenta" - napisał na Twitterze były premier Leszek Miller. Jego wnuczka w rozmowie z Polsat News zdradziła, jakie uwagi ma na temat jej występów dziadek. - Czasem mówi: podobał mi się ten taniec, ale tamten to mi się nie podobał, bo sztywno wyglądałaś - opowiedziała uczestniczka "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

- Tłumaczę, że to taniec standardowy i muszę trzymać ramę, ale on mówi, że to mu się nie podoba, bo dziwnie wygląda - dodaje Monika Miller.

 

 

Do 22 listopada trwa jubileuszowa, 10. edycja programu. Dzisiejszy odcinek będzie wyjątkowy. Widzowie Polsatu po raz setny obejrzą taneczne zmagania gwiazd. Ale to nie wszystko.


Nie zabraknie podsumowania najpiękniejszych i najzabawniejszych momentów wszystkich edycji "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami". W loży honorowej zasiądą również byli uczestnicy programu, dla których udział w show był największą przygodą życia.

 

ZOBACZ: "Ma niezwykłą determinację. Może po mnie". Leszek Miller o wnuczce w "Tańcu z gwiazdami"


Jak ją wspominają? Czy dawne taneczne pary wciąż się przyjaźnią? I, którzy uczestnicy złapali na dobre tanecznego bakcyla? Tego dowiemy się 18 października o 20:05.

 

  


Choreografowie show zapewniają, że w setnym odcinku nie zabraknie fajerwerków, także dosłownie. Będą również pojedynki, które uwielbiają widzowie. - Te igrzyska będą rozgrywane na żywo - podkreślają.

 

prz/luq/msl/ Polsat News

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze