Leszek Miller na parkiecie z wnuczką. Próby "Tańca z Gwiazdami"

Polska
Leszek Miller na parkiecie z wnuczką. Próby "Tańca z Gwiazdami"
Polsat News
Leszek Miller na parkiecie z wnuczką. To ostatnie chwile przed programem

Leszek Miller w najbliższym odcinku "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" będzie partnerem swojej wnuczki Moniki w romantycznym walcu. Para zatańczy do jednego z najsłynniejszych utworów na świecie. - Uczyłem wnuczkę chodzić, pływać, uczyłem wielu innych rzeczy. Ale tak na dobrą sprawę, my nigdy nie tańczyliśmy - powiedział były premier reporterowi Polsat News.

"Taniec z Gwiazdami" można obejrzeć w piątek o 20:05 w Telewizji Polsat. W najbliższym odcinku Monika Miller i Leszek Miller zatańczą walca do kultowego utworu "Yesterday" grupy The Beatles.

 

- Nigdy nie tańczyłem przed publicznością, nie tańczyłem nigdy walca. Czuję tremę, ale skoro wnuczka mnie poprosiła, abym jej towarzyszył, to wnuczce się nie odmawia - powiedział były premier podczas próby tanecznego show.

 

Dodał, że uczył wnuczkę chodzić, pływać, ale nigdy razem nie tańczyli. - Dopiero ta edycja "Tańca z Gwiazdami" spowodowała, że my tańczymy ze sobą - powiedział Miller.

 

Leszek Miller w Polsat News
Leszek Miller w "Tańcu z Gwiazdami"

 

ZOBACZ też: "Foxtrot. Proszę o SMS-y". Miller zachęca do głosowania na wnuczkę w 100. odc. "Tańca z Gwiazdami"

 

O poczynaniach wnuczki w programie powiedział, że "robi to coraz lepiej".

 

- Widać jak dojrzewa, jak się uczy, jak zdobywa nowe umiejętności. To jest ciężka praca. Ja miałem okazję przyjrzeć się tancerzom, ich treningom. Na pokazie to wspaniale wygląda, lekko, ale to jest okupione bardzo ciężką pracą - dodał europoseł.

 

ZOBACZ też: Poranne dyskoteki w Portugalii. Służą nabraniu sił przed pracą

 

Monika Miller wierzy, że jej dziadek sobie poradzi. - Już po pierwszej próbie dziadek zapamiętał całą choreografię - mówiła. Jak dodała, byłego premiera stresują jednak oceny jurorów.

 

- Twierdzi, że mój pierwszy taniec jest fantastycznie ułożony i wykonany i nie chce zepsuć tego drugiego tańca - powiedziała uczestniczka "Tańca z Gwiazdami".

 

Mama, tata, przyjaciele


Inną uczestniczkę, Magdę Beredę będzie można zobaczyć u boku jej mamy w gorącej sambie, Barbarę Kurdej-Szatan wraz z tatą w eterycznej rumbie. Ola Kot i Sandra Kubicka postawiły z kolei na sprawdzonych kumpli. Dziewczyny zaprezentują się wraz z nimi w swingu i tangu.


Nie oznacza to jednak, że tancerze mają wolne. W najbliższym odcinku każda z gwiazd wystąpi dwukrotnie. Raz ze swoim stałym partnerem, raz z ukochaną osobą.

las/ Polsat News

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze