Leszek Miller zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami"

Kultura
Leszek Miller zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami"
Polsat News
Leszek Miller w najbliższym odcinku "Tańca z Gwiazdami" będzie partnerem wnuczki.

Były premier w nowej roli. Leszek Miller w najbliższym odcinku "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" będzie partnerem swojej wnuczki Moniki w romantycznym walcu. Para zatańczy do jednego z najsłynniejszych utworów na świecie. "Taniec z Gwiazdami" w piątek o godz. 20:05 w Telewizji Polsat.

Dotychczas jedynie trzymali kciuki i podziwiali swoich bliskich z widowni, tym razem sami staną się na chwilę gwiazdami programu. Bliscy uczestników już w najbliższy piątek zaprezentują widzom swoje umiejętności.

 


Monikę Miller i jej dziadka będzie można zobaczyć w romantycznym walcu kultowego utworu "Yesterday" grupy The Beatles. Nie jest tajemnicą, że dziadek jest dla młodej celebrytki wielkim wsparciem. Przed poprzednim odcinkiem były premier zachęcał do oddawania głosów na wnuczkę.


Już po wyborach, ale przed kolejnym występem Moniki Miller i Jana Klimenta" - napisał na Twitterze.

 


Monika w rozmowie z Polsat News zdradziła, jakie uwagi ma na temat jej występów dziadek. - Czasem mówi: podobał mi się ten taniec, ale tamten to mi się nie podobał, bo sztywno wyglądałaś - opowiedziała uczestniczka "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

 

ZOBACZ: "Foxtrot. Proszę o SMS-y". Miller zachęca do głosowania na wnuczkę w 100. odc. "Tańca z Gwiazdami"

 

Mama, tata, przyjaciele


Z kolei Magdę Beredę będzie można zobaczyć u boku jej mamy w gorącej sambie, Barbarę Kurdej-Szatan wraz z tatą w eterycznej rumbie. Ola Kot i Sandra Kubicka postawiły z kolei na sprawdzonych kumpli. Dziewczyny zaprezentują się wraz z nimi w swingu i tangu.


Nie oznacza to jednak, że tancerze mają wolne. W najbliższym odcinku każda z gwiazd wystąpi dwukrotnie. Raz ze swoim stałym partnerem, raz z ukochaną osobą.

 

prz/ Polsat
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie