Zerwane banery Tomczyka. "Obok PiS wisi nienaruszony"

Polska
Zerwane banery Tomczyka. "Obok PiS wisi nienaruszony"
Twitter/Cezary Tomczyk

"A tak wygląda niszczenie moich banerów w Sieradzu (woj. łódzkie - red.). Obok PiS wisi nienaruszony" - poinformował na Twitterze poseł PO i kandydat Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Sejmu Cezary Tomczyk. Jak dodał, "zgłaszamy to na policję".

Tomczyk jest "jedynką" Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Sejmu w okręgu nr 11, obejmującym powiaty kutnowski, łaski, łęczycki, łowicki, pabianicki, pajęczański, poddębicki, sieradzki, wieluński, wieruszowski, zduńskowolski i zgierski.

 

"A tak wygląda niszczenie moich banerów w Sieradzu. Obok PiS wisi nienaruszony. Ale jak może być inaczej w kraju gdzie Minister Sprawiedliwości promuje hejtera, który twierdził, że Donaldowi Tuskowi należy się »kula w łeb«. Minister Zbigniew Ziobro nie zrobił nic w sprawie szubienic w Katowicach" - napisał Tomczyk na Twitterze i opublikował zdjęcie zerwanych banerów.

 


W kolejny wpisie poinformował, że sprawę zgłasza na policję, a obok miejsca, w którym wisiały plakaty zamontowane są kamery.


Poseł PO opublikował także wideo, na którym widać, jak banery są ponownie wieszane. "W województwie Łódzkim masowa akcja zrywania banerów opozycji. Ale gwarantuję, że na te miejsca trafią kolejne" - napisał Tomczyk.

 

Tomczyk przypomniał też przypadek posła Artura Gierady, którego stojący baner "powieszono" za głowę na drzewie.

 

 

 

 

prz/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie