Polsat News jedną z najbardziej opiniotwórczych telewizji w Polsce

Biznes
Polsat News jedną z najbardziej opiniotwórczych telewizji w Polsce
Polsat News

Polsat News znalazł się w czołówce rankingu najbardziej opiniotwórczych polskich stacji telewizyjnych. W sierpniu tego roku stację cytowano 1077 razy, co dało jej drugie miejsce w zestawieniu. Trzy oczka niżej uplasowała się główna antena Telewizji Polsat z niemal 300 cytowaniami.

Wynik Polsat News jest lepszy  m.in. od dostępnych w telewizji naziemnej TVP Info i TVN - wynika z raportu Instytutu Monitorowania Mediów. Łączny wynik Polsat News oraz Polsatu, zajmującego piąte miejsce, daje ponad 1350 cytowań tych dwóch stacji w trakcie zaledwie jednego miesiąca.

 

W omówieniu rankingu IMM podkreślił, że w porównaniu z lipcem i sierpniem Polsat News zmniejszył swój dystans do liderującego TVN24.

 

Najbardziej opiniotwórcze stacje telewizyjne w PolsceIMM
Najbardziej opiniotwórcze stacje telewizyjne w Polsce

Natomiast w głównym rankingu piętnastu najczęściej cytowanych redakcji w sierpniu Polsat News znalazł się na 9. miejscu, wyprzedzając m.in. "Dziennik Gazetę Prawną", Radio Zet i TOK FM.

 

IMM

"Raport »Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce« dostarcza informacji na temat liczby cytatów z mediów ukazujących się w innych mediach, z wyłączeniem agencji informacyjnych i przedruków" - poinformował Instytut.

 

wka/ polsatnews.pl

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze