Jesień pod znakiem słońca - czyli propozycje Polsatu na długie jesienne wieczory

Kultura

To były długie godziny pracy w starym forcie, na wodzie, nawet na dachu Polsatu - a wszystko po to, by w wyjątkowy sposób pokazać, co dla Państwa przygotowaliśmy na najbliższe miesiące. - Jeśli wybierzecie Polsat, to nie będziecie widzieć żadnych smutnych rzeczy, będziecie widzieć dużo pozytywnych emocji - zapowiada Armin Kurasz, reżyser spotu, prezentującego jesienne propozycje Telewizji Polsat.

Jesienią w Polsacie nie zabraknie znanych i lubianych programów i bohaterów.


- Na parkiecie czeka nas na pewno sam ogień - zapowiada Rafał Maserak, tancerz, uczestnik programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".


- Co by się nie działo u naszych bohaterek, to jedna rzecz jest u nich zawsze constans - ta przyjaźń - mówi Joanna Liszowska, Patrycja z "Przyjaciółek".


Na widzów czekają też nowe, interesujące produkcje - takie jak "Ninja Warrior Polska".

 

Nie mogło zabraknąć także "Wydarzeń". - Jesteśmy tam, gdzie dzieją się istotne wydarzenia. Relacjonujemy dla Państwa te wydarzenia - mówi Dorota Gawryluk, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat, prowadząca "Wydarzenia".


Słońce było motywem przewodnim spotu, zapowiadającego jesienną ramówkę Polsatu. - Wymyśliliśmy wiele scen, które polegały na zatrzymywaniu słońca - opowiada Armin Kurasz, reżyser. 

  

 

prz/ Polsat News

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze