Zderzenie skutera z lawetą. Nie żyją kierowca i pasażer jednośladu

Moto
Zderzenie skutera z lawetą. Nie żyją kierowca i pasażer jednośladu
Polsat News

Dwie osoby zgineły w środę rano na obwodnicy Mogilna (woj. kujawsko-pomorskie) w zderzeniu skutera i platformy do przewozu pojazdów. Mimo reanimacji jednej z poszkodowanych osób nie udało się jej uratować - poinformował dyżurny oficer Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu droga została zablokowana.

- W wyniku zderzenie lawety z skuterem zginęły dwie osoby. Jedna z nich była reanimowana, ale działania ratowników się nie powiodły - poinformował dyżurny z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.

 

Na miejsce przyjechało także pogotowie ratunkowe i policja. Droga została po wypadku zablokowana.

 

Ruch został przywrócony po kliku godzinach, ale nadal występowały tam utrudnienia. Policja wprowadzała m.in. ruch wahadłowy.

 

W miejscu wypadku policja i prokurator prowadzili przez kilka godzin czynności śledcze.

 

- Na miejscu nadal pracują służby m.in. policja i prokurator. My zabezpieczamy miejsce zdarzenia - powiedział oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mogilnie st. kpt. Patryk Kaczmarek.

 

Policja wyjaśnia przyczyny zdarzenia pod nadzorem prokuratora.

 

W innym tragicznym wypadku w okolicy Bydgoszczy zginął kierowca osobowego auta, który usiłował uniknąć zderzenia z pojazdem dostawczym, który próbował wyprzedzić jadącą z przeciwnego kierunku ciężarówkę.

hlk/ PAP, polsatnews.pl

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze