Największa majówkowa impreza w Polsce. "Roztańczony Śląski" w Polsacie

Kultura

Najbardziej rozśpiewana majówki w Polsce. Gwiazdy z całego kraju oraz z zagranicy zagwarantują znakomitą zabawę. To największa tego typu taneczno-muzyczna impreza długiego weekendu. "Roztańczony Śląski" na antenach Telewizji POLSAT, Disco Polo Music i Polo TV w czwartek 2 maja od godz. 20:00.

Jeśli majówka to tylko z Polsatem! Stadion Śląski zamieni się w najbardziej roztańczone miejsce w Polsce! Na scenie pojawi się dwudziestu wykonawców, a w ich gronie: zespół Alphaville, Ricchi e Poveri, Fun Factory, Kate Ryan, Danzel, Piękni i Młodzi, Boys, Bayer Full i inni. Dzięki hojności i gościnności Województwa Śląskiego wstęp na koncert będzie bezpłatny!


Stadion Śląski - sportowe i rozrywkowe serce województwa śląskiego, uznany w 2018 roku za najlepszy obiekt sportowy w kraju, a dla wielu kibiców symbol ważnych zwycięstw reprezentacji Polski w piłce nożnej, jest też miejscem największych koncertów muzycznych w Polsce!


Po rewelacyjnej "Sylwestrowej Mocy Przebojów 2018" ponownie przywita u siebie wyjątkowe gwiazdy polskiej i zagranicznej muzyki. Już 2 maja kilkadziesiąt tysięcy osób zgromadzonych na płycie stadionu oraz miliony widzów przed telewizorami, będą bawić się w rytm hitów dance, disco polo oraz pop.


Na scenie Stadionu Śląskiego usłyszymy zagranicznych wykonawców, którzy od dekad cieszą się ogromną popularnością w Polsce. Wśród nich m.in. zespół Alphaville i gwiazdy włoskiej muzyki pop Ricchi e Poveri. Pojawią się także: Fun Factory, portugalski DJ Drenchill oraz Kate Ryan, Danzel i Shaun Baker & Jessica Jean. Oczywiście będą również polskie gwiazdy, których przeboje od lat rozkręcają wszystkie imprezy w kraju, od wesel po juwenalia. Wystąpią m.in. Radek Liszewski z zespołem Weekend, który 18 lat temu zadebiutował na antenie Polsatu w programie Disco Polo Live, Marcin Miller i Boys, koncertujący w myśl swojej zasady: „Gramy dla ludzi” oraz ambasador disco polo w Chinach, czyli Sławomir Świerzyński z zespołem Bayer Full, a także cudowni Piękni i Młodzi. Na scenie "Roztańczonego Śląskiego" zobaczymy również, jak zawsze wspaniałe zespoły MIG, Masters i Łobuzy, Ślązaków Long & Junior, najmłodszych, których od razu pokochali widzowie: Defis i Miły Pan oraz Quest i Shantel.


"Roztańczona będzie cała Polska"


- Naszą intencją jest, aby Stadion Śląski był miejscem bliskim mieszkańcom całego województwa. Chcemy, żeby wszyscy utożsamiali się z tą piękną sportową areną, która, jak widać, świetnie sprawdza się także w roli gospodarza wspaniałych koncertów. Ważne dla mnie jest to, że dzięki zaangażowaniu województwa mieszkańcy będą mogli bawić się na "Roztańczonym Śląskim" bezpłatnie. Już dziś zapraszam na tą największą majówkę w Polsce! - powiedział Marszałek Województwa Śląskiego, Jakub Chełstowski.


- Koncerty Telewizji POLSAT gwarantują zawsze świetną zabawę. Cieszę się, że ponownie będziemy mogli spotkać się na gościnnym Stadionie Śląskim i że wśród artystów znajdzie się również gość specjalny, bliski sercom wszystkich Ślązaków Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk", z którym wspólnie zaśpiewamy ich słynną piosenkę "Szła dzieweczka do laseczka". Jestem pewna, że tego dnia roztańczony będzie nie tylko Stadion Śląski, ale również cała Polska - mówi Nina Terentiew, Członek Zarządu i Dyrektor Programowa Telewizji POLSAT.


"Roztańczony Śląski" będzie również wyjątkową okazją do świętowania 5-lecia stacji Disco Polo Music, która rozpoczęła swoją działalność dokładnie 1 maja 2014 roku. Od tego czasu niezmiennie utrzymuje miejsce na podium najpopularniejszych stacji muzycznych w Polsce. Transmisja koncertu od godz. 20:00 na antenach Telewizji POLSAT, Disco Polo Music i Polo TV.


Koncert „Roztańczony Śląski” poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży oraz Jerzy Mielewski i Marcin Kotyński.


Gospodarzem koncertu jest Województwo Śląskie, producentem Telewizja POLSAT, a organizatorami Stadion Śląski i Music Company.

prz/ polsat.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie