Cyfrowy Polsat ze "Złotym Medalem 2019 - Wybór Konsumentów"

Technologie

Zestaw "Internetu Domowego 300" otrzymał "Złoty Medal 2019 - Wybór Konsumentów" w konkursie na najlepszy produkt Międzynarodowych Targów Poznańskich Poznań Media Expo. - To najbardziej wartościowa nagroda w Polsce, o której przyznaniu decydują konsumenci - powiedział Jacek Silski, prezes Polskiej Izby Radiodyfuzji Cyfrowej.

- To konsumenci spośród wszystkich nagrodzonych złoty medalem produktów jeszcze wyróżniają jeden produkt, który w ich ocenie jest wyjątkowy. W tym roku to produkt Cyfrowego Polsatu taką ogólnopolską nagrodą został wyróżniony - przekazał Silski. 

  

Bartosz Polanowicz (na zdj.), kierownik regionu sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu wyjaśnił, że "rewolucja usługi polega na tym, że jest możliwość wystawienia go na zewnątrz, w dowolnym wyższym miejscu. Nie ma takich barier, jak ściany, ukształtowanie terenu, jak drzewa, wysokie budynki".

 

- Mówiąc kolokwialnie sygnał jest lepiej łapany przez zewnętrzny sprzęt zapewniając szybki internet niezależnie od warunków pogodowych, niezależnie od miejsca - tłumaczył. 

 

Podkreślił, że to prestiżowe wyróżnienie dla spółki. - Wyróżnienia od naszych konsumentów są bardzo ważne. Utwierdzają nas w przeświadczeniu, że to co robimy, nasz główny kierunek, czyli dbałość o każdego klienta i jakość dostarczanych mu usług, to jedyny słuszny kierunek dla całej naszej grupy - dodał. 

red/ Polsat News

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze