Włoskie klimaty w "Tańcu z Gwiazdami". Justyna Żyła zapowiada "bardzo uczuciowy" taniec

Kultura

Już o 20:05 w Polsacie kolejny odcinek programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". - Zapewniamy, że będzie romantycznie, wesoło, po włosku, a program na pewno nie będzie się ciągnął jak spaghetti. Będzie atrakcyjnie i interesująco - zapewnił w Polsat News choreograf Maciej Zakliczyńskie.

W czwartym odcinku show widzowie przeniosą się do słonecznej Italii. Na uczestników i widzów dziewiątej edycji programu czeka słońce, muzyka, roześmiani ludzie, pyszna kuchnia i oczywiście taniec. Raz będzie na wesoło, innym razem romantycznie, a może zrobić się nawet niebezpiecznie.

 

- To będzie takie spaghetti al dente, na pewno nie rozgotowane. Zapraszamy, bo będzie bardzo ciekawie i bardzo kolorowo - podkreślił w rozmowie z Anną Krawczyk-Szot choreograf Krzysztof Hulboj.


Justyna Żyła zdradziła, że jej dzisiejszy występ z Tomaszem Barańskim będzie "bardzo uczuciowy". - Taniec o miłości. Rumba w naszym wykonaniu - powiedziała.


Barański dodał, że "będzie romantycznie". - Będzie piękna fontanna, wrzucana moneta na szczęście, żeby spełniały się marzenia. Myślę, że Justyna ma wiele marzeń, a odnośnie tańca jestem przekonany, że wszystko się dzisiaj spełni - zaznaczył tancerz.

  

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" o 20:05 w Telewizji Polsat.

 

prz/ml/ Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie