Zamienia Nowy Jork na Warszawę. Topmodelka Anna Jagodzińska wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"

Kultura

Chodziła po wybiegach światowej sławy domów mody i w pokazach Victoria’s Secret, jako pierwsza Polka znalazła się na okładce prestiżowego amerykańskiego "Vogue’a", a teraz będzie można ją oglądać na żywo na antenie Polsatu. Topmodelka Anna Jagodzińska zatańczy w 9. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Rywalizować będzie m.in. z Agnieszką Radwańską.

Wcześniej o swoim udziale w programie poinformowała jedna z najlepszych polskich tenisistek Agnieszka Radwańska.


Jagodzińska przyznała w rozmowie z Mariuszem Abramowiczem w programie "Nowy dzień z Polsat News", że konsultowała swój udział w programie z Radwańską, z którą się przyjaźni.


Jak podkreśliła, "bardzo się stresuje sytuacjami na żywo, a program będzie świetną praktyką, żeby nauczyć się obcowania z kamerą, bycia na żywo, pracy w grupie przez dłuższy czas".


- Chcę siebie sprawdzić w takim długoterminowym programie. Sesje zdjęciowe, kampanie, to jeden, maksymalnie dwa dni pracy, kiedy w grupie osób pracujemy i tworzymy. Program jest długoterminowy, dlatego chcę się sprawdzić, jak współpracuję z ludźmi w takim formacie - powiedziała Jagodzińska.

 

- Zdecydowałam się na program i bardzo się z tego cieszę. To  będzie mój priorytet - podkreśliła modelka, która na co dzień mieszka w Nowym Jorku. 

 

"Nie zna partnera"


Dodała, że jeszcze nie wie, kto będzie jej partnerem w programie. - Eliminuję tancerzy, którzy wzrostowo są dla mnie nieodpowiedni. Ale nikt nie chce potwierdzić moich typów, to jeszcze wielka tajemnica - powiedziała modelka.

 

Na liście gwiazd, które wystąpią w programie, są również Jakub Kucner, Qczaj, Justyna Żyła, Joanna Mazur, Czadoman, Tamara Gonzalez Perea i Dominika Tajner-Wiśniewska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

prz/dro/ Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie