Natalia Szroeder i Jan Kliment wygrali "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"

Kultura
Natalia Szroeder i Jan Kliment wygrali "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"
Polsat

Po dziesięciu tygodniach rywalizacji poznaliśmy najlepszą parę programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Kryształowa Kula trafiła w ręce Natalii Szroeder i Jana Klimenta, na twarzy którego, tuż po ogłoszeniu werdyktu, pojawiły się łzy wzruszenia. - Strasznie długo na to czekałem - powiedział tancerz, dla którego to pierwsze zwycięstwo w programie.

W finale zobaczyliśmy Natalię Szroeder i Jana Klimenta oraz Iwonę Cichosz ze Stefano Terrazzino. Każda z par zatańczyła po trzy tańce. O pierwszym z nich mogli zadecydować sami. Wybór własny, czyli popisowy freestyle, był połączeniem kilku tanecznych stylów. Drugi z tańców dla pary wybrali jurorzy, a trzeci obie pary zatańczyły do najpopularniejszych utworów grupy ABBA z musicalu "Mamma Mia".

 

Gwiazdą specjalną finału byli artyści z Broadwayu, którzy wykonali piosenkę "Memory" z musicalu "Cats". To show jest fenomenem na skalę światową. Na nowojorskiej scenie można je zobaczyć nieprzerwanie od osiemnastu lat, a w londyńskim West Endzie od dwudziestu jeden lat.

 

"Cats" obejrzało już ponad 50 milionów widzów!

 

Za zwycięstwo w programie Natalia Szroeder otrzymała 100 tysięcy zł, Jan Kliment o połowę mniej.

 

Polsat, polsatnews.pl

ml/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie