Aleksandra Szwed: w programie "Śpiewajmy razem. All Together Now" szukam prawdziwych emocji

Kultura

Aleksandra Szwed, jurorka w programie "Śpiewajmy razem. All Together Now", zdradziła w Polsat News, czego - jako śpiewająca aktorka - szuka wśród uczestników show. Kolejny odcinek programu już dziś wieczorem o 20:30 w Telewizji Polsat.

- Bardzo sobie chwalę udział w tym programie, przede wszystkim dlatego, że jest nas tam setka, bardzo różnych ludzi, którzy są zafascynowani różnymi gatunkami muzycznymi, którzy mają zupełnie różne doświadczenia zawodowe związane z muzyką bardzo często, i każdy z nas też poszukuje trochę czegoś innego. Jedni czystych dźwięków, inni kryształowych głosów, a ja, jako aktor śpiewający, szukam przede wszystkim prawdziwych emocji - powiedziała Aleksandra Szwed w "Nowym Dniu" w Polsat News. 

 

- Każdy z nas jest inny i ta ściana, to jest jeden wielki tygiel kulturowy, bo są też ludzie przecież spoza granicy Polski, ale przede wszystkim muzyka jest takim językiem bardzo uniwersalnym i w którymś momencie każdy z każdym się gdzieś dogada - dodała aktorka w rozmowie z Beatą Cholewińską.

 

Druga edycja

 

Wiosną Telewizja Polsat emituje drugą edycję programu "Śpiewajmy razem. All Together Now". Kolejny sezon muzycznego show przyniósł wiele zmian: nowa kapitan jury, nowy prowadzący i nowi jurorzy.

 

W roli kapitana największego panelu jurorskiego w historii telewizji, w którym zasiada aż sto osób, pojawiła się legenda polskiej sceny muzycznej Beata Kozidrak. Nowym gospodarzem show został Mariusz Kałamaga - komik, prezenter radiowy i telewizyjny, były członek kabaretu Łowcy.B, który swoim wyjątkowym poczuciem humoru zaraża nie tylko jurorską ścianę, ale również wszystkich widzów przed telewizorami.

 

W stuosobowym panelu jurorskim ponownie zasiedli m.in. Paweł Stasiak, Anja Orthodox, Saszan, Ramona Rey,  Dariusz Kordek, ale pojawili się również nowi jurorzy, wśród których można zobaczyć Julę, Wandę Kwietniewską, zespół Bajm, Joannę Lazer z zespołu Red Lips, Tomka Luberta, Patrycję Kosiarkiewicz i wiele innych osobowości ze świata muzyki.

 

Mimo wielu zmian, zasady programu pozostają niezmienne: zadaniem uczestnika jest zaśpiewać tak, by porwać do wspólnego śpiewania i zabawy jak największą liczbę jurorów. Uczestnicy to zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy, soliści, duety, a także grupy muzyczne. Dwójka wokalistów, która poderwie z krzeseł największą liczbę sędziów, przechodzi do finału, w którym zawalczą o główną nagrodę – 100 tysięcy złotych. Dzięki wygranej zwycięzca będzie mógł rozwinąć skrzydła i spełnić marzenia, tak jak Mateusz Łopaciuk – laureat 1.edycji show, który pracuje już nad wydaniem swojej pierwszej płyty.

luq/ Polsat News, polsat.pl, polsatnews.pl

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze