Nowa ramówka Polsatu. Sprawdź, co czeka na ciebie wiosną

Kultura

Znowu zawirujemy na parkiecie w "Tańcu z Gwiazdami", zaśpiewamy razem z setką jurorów w "Śpiewajmy razem. All Together Now", będziemy podziwiać niezwykłe metamorfozy polskich artystów w 11. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a także będziemy się wzruszać i śmiać do łez razem z bohaterami polsatowskich seriali.

Znane i lubiane programy oraz seriale wracają na ekran Polsatu po zimowej przerwie. 

 

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"

 

Uwielbiany na całym świecie, najsłynniejszy format BBC, który zgarnął aż 11 nagród Emmy i najchętniej oglądane show Telewizji POLSAT – "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" powraca z nową plejadą gwiazd. Jak co roku w programie pojawią się najgorętsze nazwiska ze świata show-biznesu, sportu, muzyki i seriali, które po raz pierwszy będą konfrontować się z profesjonalnym tańcem na najwyższym poziomie.

 

Gwiazdami 9. edycji będą: najlepsza polska tenisistka i nasza wielka sportowa chluba – Agnieszka Radwańska, która zatańczy z ulubionym „polskim Włochem” czyli Stefano Terrazzino, jedna z najsłynniejszych modelek na świecie - Anna Jagodzińska, której partnerować będzie Michał Jeziorowski, niewidoma biegaczka, złota medalistka z Mistrzostw Świata dla Niepełnosprawnych w biegu na 1500 metrów - Joanna Mazur, u boku której zobaczymy dwukrotnego zdobywcę Kryształowej Kuli Jana Klimenta, prezenterka i blogerka – Tamara Gonzales Perea, która zatańczy z królem parkietu Rafałem Maserakiem, menedżerka i miłośniczka sportów ekstremalnych – Dominika Tajner-Wiśniewska w towarzystwie Wojciecha Jeschke, blogerka kulinarna i krewka góralka – Justyna Żyła, której partnerować będzie Tomasz Barański, były komandos i gwiazdor serialu Czwórki "Policjantki i Policjanci" - Mariusz Węgłowski, nad którego tańcem czuwać będzie Kasia Vu Manh, król dyskotek - Czadoman, któremu partnerować będzie Walerija Żurawlewa , Mister Polski 2017 i drugi najprzystojniejszy mężczyzna na świecie - Jakub Kucner, u boku którego ujrzymy prześliczną Lenkę Klimentovą, aktor i komik znany z takich seriali jak "Ucho prezesa" czy "Barwy szczęścia" – Sebastian Stankiewicz, któremu tajniki sztuki tańca zdradzi Janja Lesar, trener motywator – Qczaj, którego zobaczymy na parkiecie w towarzystwie Pauliny Biernat oraz najsłynniejszy twórca internetowy – Tomasz "Gimper" Działowy, któremu partneruje Natalia Głębocka.

 

12 par wiosennej edycji oceniać będzie nasze jury, w którym ponownie zasiądą Iwona Pavlovic, Ola Jordan oraz Andrzej Grabowski. W roli gospodarzy zobaczymy Paulinę Sykut-Jeżynę i Krzysztofa Ibisza.

 

Premiera w piątek, 1 marca o godz.20:00

 

 

"Śpiewajmy razem. All Together now"

 

Wiosną w Polsacie druga edycja programu "Śpiewajmy razem. All Together Now". Kolejny sezon przyniesie wiele zmian: nowa kapitan jury, nowy prowadzący i nowi jurorzy.

 

W roli kapitana największego panelu jurorskiego w historii telewizji, w którym zasiada aż sto osób, pojawi się legenda polskiej sceny muzycznej Beata Kozidrak. Nowym gospodarzem show będzie Mariusz Kałamaga - komik, prezenter radiowy i telewizyjny, były członek kabaretu Łowcy.B, który swoim wyjątkowym poczuciem humoru będzie zarażał nie tylko jurorską ścianę, ale również wszystkich widzów przed telewizorami. W stuosobowym panelu jurorskim ponownie zasiądą m.in. Paweł Stasiak, Anja Orthodox, Saszan, Ramona Rey,  Dariusz Kordek, ale pojawią się również nowi jurorzy, wśród których zobaczymy Julę, Wandę Kwietniewską, zespół Bajm, Joannę Lazer z zespołu Red Lips, Tomka Luberta, Patrycję Kosiarkiewicz i wiele innych osobowości ze świata muzyki.

 

Mimo wielu zmian, zasady programu pozostają niezmienne: zadaniem uczestnika jest zaśpiewać tak, by porwać do wspólnego śpiewania i zabawy jak największą liczbę jurorów. Uczestnicy to zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy, soliści, duety, a także grupy muzyczne. Dwójka wokalistów, która poderwie z krzeseł największą liczbę sędziów, przechodzi do finału, w którym zawalczą o główną nagrodę – 100 tysięcy złotych. Dzięki wygranej zwycięzca będzie mógł rozwinąć skrzydła i spełnić marzenia, tak jak Mateusz Łopaciuk – laureat 1.edycji show, który pracuje już nad wydaniem swojej pierwszej płyty.

 

Emisja 1. odcinka w środę 6 marca o godz. 20:35 w Telewizji Polsat.

 

 

"Twoja twarz brzmi znajomo"

 

Już wiosną 11. edycja najchętniej oglądanego sobotniego wieczornego show, jakiego wcześniej w polskiej telewizji jeszcze nie było. To właśnie w Polsacie w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" okazało się, że wszystko jest możliwe. Natalia Schroeder może do złudzenia śpiewać jak Whitney Houston, Filip Lato - być nie do odróżnienia od Czesława Niemena, Mateusz Ziółko - stać się legendarnym Zbigniewem Wodeckim, a Stefano Terrazzino - Mieczysławem Foggiem. Ponad 90 artystów przeszło niemal 800 metamorfoz, z których wiele można uznać za doskonałe. A na wybrane cele charytatywne przeznaczyli już prawie 2 miliony złotych.

 

Kolejni artyści postarają się wspiąć na wyżyny swoich scenicznych i wokalnych możliwości. Będą to: znakomite aktorki Elżbieta Romanowska i Katarzyna Dąbrowska, wschodząca gwiazda małego ekranu – Iga Krefft, aktorka musicalowa – Marta Wiejak, znany z "Na Wspólnej" odtwórca roli Kamila Hoffera – Kazimierz Mazur, naczelny brodacz Polski – Kamil Pawelski – czyli Ekskluzywny Menel, piosenkarz Antek Smykiewicz i wokalista zespołu Future Folk – Stanisław Karpiel – Bułecka.

 

Show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pojawił się na antenie Polsatu ponad pięć lat temu i od razu zdobył liczne grono wiernych fanów. Fanpage programu ma ponad 330 tysięcy fanów, a dla portali internetowych metamorfozy gwiazd to wciąż jeden z gorętszych tematów.

 

Program poprowadzą niezmiennie – Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor. W jury zasiadają: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski i Kacper Kuszewski.

 

Pierwszy odcinek 11.edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już w sobotę 23 lutego, o godz.22:05

 

 

"Nasz nowy dom"

 

Misja "Naszego nowego domu" trwa już nieprzerwanie od ponad pięciu lat. Ekipa programu dociera w najdalsze zakątki Polski – wszędzie, gdzie mieszkają ludzie, którym potrzebna jest pomoc. Zmagając się z trudnymi warunkami mieszkaniowymi i dramatyczną sytuacją materialną bohaterowie marzą o normalności, która wydaje się nieosiągalna. "Nasz nowy dom" tworząc odnowione, bezpieczne domy i mieszkania pomaga rodzinom odmienić ich życie, a w wyremontowanych lokalach mieszka już ponad 500 osób.

 

Wiosną ekipa "Naszego nowego domu" odwiedzi między innymi: północne Podlasie, Pomorze, Śląsk. Prace budowlane będą wielkim wyzwaniem ze względu na zimową aurę. Bohaterowie programu to ludzie wyjątkowi i dzielni, starający się jakoś radzić sobie z przeciwnościami losu, chorobami i nieszczęściami, które ich dotknęły. W 12. sezonie zobaczymy też gości specjalnych, którzy spotkają się z bohaterami programu. 

 

Na prowadzącą Katarzynę Dowbor, architektów programu Martynę Kupczyk i Macieja Pertkiewicza oraz całą ekipę remontową będą jak zawsze czekać kolejne trudne wyzwania przy projektowaniu odnawianych domów i mieszkań i nieodłączna walka z czasem.

 

Pierwszy odcinek 12. edycji „Naszego nowego domu” już w czwartek 28 lutego o godzinie 20:00, powtórka w niedzielę.

 

"Kabaret na żywo"

 

Nowy sezon kultowego "Kabaretu na żywo" wraca do Polsatu. Wiosną na widzów będzie czekała solidna dawka humoru w wydaniu najlepszych specjalistów od żartów w tym kraju. Każdy odcinek to zabawna podróż, w którą zabiera nas gospodarz wieczoru – grupa kabaretowa albo jeden z kabaretowych artystów. Niezwykli goście, premierowe skecze, wykonawcy w dowcipny sposób komentujący rzeczywistość, nowe pomysły i odskocznia od codzienności gwarantowana.

 

"Kabaret na żywo" to cotygodniowy program Telewizji Polsat, w którym czołówka polskich kabaretów bez cenzury i cięć bawić będzie szerokie grono fanów dobrej rozrywki. Szósty sezon będzie pełen zaskakujących skeczów, które zaspokoją głód najbardziej wyrafinowanych kabaretowych smakoszy. Gospodarzem premierowego odcinka będzie Kabaret Młodych Panów, a w kolejnych zobaczymy m.in. Kabaret Czesuaf, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Zachodni, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Skeczów Męczących oraz wyjątkowych solistów: Jerzego Kryszaka, niezastąpionego Piotra Bałtroczyka, czy Igora Kwiatkowskiego.

 

"Kabaret na żywo" będzie emitowany w każdą niedzielę – pierwszy odcinek 3.marca o godz. 21.05.

 

"Świat według Kiepskich"

 

To już 20 lat "Świata według Kiepskich". Jest to najdłużej emitowany serial na antenie Polsatu, a także najdłużej emitowany sitcom na świecie. Pierwszy odcinek widzowie obejrzeli 16 marca 1999 roku. Po latach, produkcja nadal cieszy się niesłabnącą popularnością.  Perypetie mieszkańców osiedla Kosmonautów to jak zawsze mnóstwo szalonych pomysłów, komicznych i abstrakcyjnych sytuacji, a przede wszystkim solidna dawka humoru.

 

W premierowych odcinkach Ferdek (Andrzej Grabowski) namówi Halinkę (Marzena Kipiel –Sztuka) do podróży w alternatywną rzeczywistość, a u sąsiadów niespodziewanie pojawi się syn Paździocha – Janusz Marian Paździoch (Sławomir Szczęśniak).Pojawienie się Janusza rozpocznie spekulacje i niepokój o testament Paździocha (Ryszard Kotys).

 

Zmiany czekają również rodzinę Kiepskich. Halina postanowi raz na zawsze rozprawić się z nieróbstwem Ferdka i znajdzie również dowody rzeczowe potwierdzające niewierność Kiepskiego. Zrozpaczona postanowi skontaktować się z adwokatem w celu omówienia warunków rozwodu. Czy to koniec jednego z najbardziej trwałych małżeństw w historii polskich seriali? Małżeństwo Jolasi (Anna Ilczuk) i Waldusia (Bartosz Żukowski) również czeka mnóstwo perypetii. Jolasia oburzona brakiem ambicji małżonka postawi mu ultimatum. Przyparty do muru Walduś rozpaczliwie będzie poszukiwał pomysłu na życie. Z kolei synowa Ferdka zapragnie zostać modową youtuberką.

 

Producentem „Świata według Kiepskich” jest ATM GRUPA S.A. Serial reżyseruje Adek Drabiński, za scenariusz odpowiadają: Aleksander Sobiszewski oraz Katarzyna Sobiszewska.

 

Emisja najnowszego sezonu „Świata według Kiepskich” od 6 marca 2019 roku, w każdą środę o godzinie 20:00.

 

"Pierwsza miłość"

 

Wiosną wspólnie z bohaterami "Pierwszej miłości", która jest emitowana już od 15 lat, będziemy świadkami dramatycznych chwil, nieoczekiwanych zwrotów akcji i szczęśliwych zdarzeń.

 

Wydawało się, że po wyjściu z aresztu życie Marysi (Aneta Zając) wreszcie się ustabilizuje i będzie mogła cieszyć się rodzinnym szczęściem u boku Michała (Wojciech Błach) i Julki. Nic bardziej mylnego. Życie Domańskich zostanie zniszczone przed pewną kobietę, łudząco podobną do Marysi. Na pierwszy rzut oka życie Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i Artura (Łukasz Płoszajski) wydaje się pełne miłości, szczęścia i wzajemnego szacunku, ale do czasu…

 

Wiosną do zgranej ekipy serialu dołączą kolejne znani i lubiani aktorzy, m.in.: Wiktoria Gąsiewska oraz Filip Gurłacz. Producentem serialu jest ATM GRUPA S.A.

 

Premierowe odcinki „Pierwszej miłości” od poniedziałku do piątku o godz. 18:00.

 

"Przyjaciółki"

 

Porażki i sukcesy, bujne życie uczuciowe i towarzyskie, trudne decyzje, skomplikowane relacje rodzinne, ale przede wszystkim prawdziwa kobieca przyjaźń. Za to widzowie od blisko 7 lat kochają "Przyjaciółki". Dokładnie 21 marca czeka nas  150 odcinek serialu. Były rozstania i powroty, rozwody i śluby, przelotne znajomości czy gorące romanse i w efekcie narodziny czwórki dzieci. 

 

Miłość między Anką (Magdalena Stużyńska – Brauer) i Pawłem (Bartek Kasprzykowski) kwitnie. Dzięki jej wsparciu Paweł wziął się w garść i wyszedł z nałogu alkoholowego, odzyskał prawo do wykonywania zawodu i ponownie jest wziętym adwokatem. Para zaprzyjaźniła również się z nowymi sąsiadami - zgranym małżeństwem, Marianną (Urszula Grabowska) i Piotrem (Adam Cywka). Anka i Paweł są przekonani, że już nic im nie grozi. Los postanowił jednak zadrwić z udanego małżeństwa Strzeleckich i postawił na drodze Pawła kobietę, dla której straci głowę.

 

Zuza (Anita Sokołowska) przez półtora roku walczyła z chorobą nowotworową w Nowym Jorku. Dzięki eksperymentalnej terapii i świetnemu lekarzowi, Chris’owi (Łukasz Konopka) pokonała raka i może wrócić do męża i synów. Kosztowne leczenie Zuzy było możliwe dzięki Jankowi (Marek Bukowski) i jego nowej wspólniczce Darii (Tamara Arciuch).

 

Patrycja (Joanna Liszowska) na nowo ułożyła swoje życie z Wiktorem (Paweł Deląg) i znowu została mamą. Do ich rodziny dołączyła malutka Klara, córka Wiktora i Wiki (Roma Gąsiorowska).

 

Inga (Małgorzata Socha) już nie jest kurą domową ze sporą nadwagą. Razem z Dorotą prowadzi nowoczesny salon kosmetyczny. Wróciła do formy i rzuciła się w wir internetowych randek. Zdaje sobie jednak sprawę, że książę na białym koniu z obrączką już nie przygalopuje. Na portalu randkowym poznaje Maksa (Mateusz Janicki). Co wyniknie z tej znajomości?

 

Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz) jest bardzo bogatą wdową i z powodzeniem zarządza firmą, którą dostała w spadku po mężu. Przebojowa Dorotka cieszyła się zawsze dużym powodzeniem u mężczyzn. Teraz obawia się, że panowie mogą kochać nie ją, a jej pieniądze. Traci jednak czujność, gdy poznaje Marcina (Mateusz Rzeźniczak)…

 

Producentem wykonawczym serialu jest Akson Studio. Reżyserem i operatorem, tak samo jak w poprzednich sezonach, jest Grzegorz Kuczeriszka, a autorkami scenariusza są Beata Pasek i Magdalena Strzałkowska.

 

13. sezon zadebiutuje 28 lutego i będzie emitowany w czwartki o godz. 21:10.

 

 

"W rytmie serca"

 

"W rytmie serca" to serial, w którym widzowie w każdym odcinku poznają dwie historie - medyczną i kryminalną. Wszystko dzieje się w malowniczej scenerii lubelskiego miasteczka Kazimierz Dolny. Bohaterowie 4. sezonu serialu "W rytmie serca" znów uwikłani zostaną w intrygi i zmierzą się z wyzwaniami, których nigdy by się nie spodziewali.

 

Marysia (Barbara Kurdej – Szatan) i Adam (Mateusz Damięcki) tworzyli do tej pory zgodny tandem. Ale po uwolnieniu lekarki z rąk porywacza Beniamina (Kamil Kula) kobieta przejdzie załamanie. Niespodziewanie Biernacką otoczy jednak opieką Piotr (Filip Bobek), brat Weroniki (Maria Dębska).

 

Trudne chwile czekają też Agnieszkę (Magdalena Kumorek). Siostra Adama odkryje w końcu, że jej biologicznym ojcem jest ksiądz Stanisław (Mariusz Bonaszewski) i będzie w szoku. Do Polski przyleci też niespodziewanie Mateusz, syn lekarki (w tej roli Jakub Dyniewicz), który przyłapie matkę w objęciach doktora Kowalczyka.

 

W nowym sezonie poznamy także Julię Siedlecką (Michalina Sosna). Okaże się, że prokurator  w tajemnicy przed Weroniką nadal będzie się spotykał z żoną. Dwoje kolejnych nowych bohaterów: Helena (Aleksandra Domańska) i Alek (Piotr Nerlewski) przyjedzie do Kazimierza, by zająć się renowacją podziemi klasztoru, na zlecenie księdza Stanisława. I od początku będą duchownego okłamywać – ukrywając niebezpieczną tajemnic.

 

Za to w finale: dobra wiadomość dla Fanów Ewy (Elżbieta Romanowska) i Szarka (Dariusz Toczek)! Bo zakochani zaczną w końcu planować ślub i urządzą dla przyjaciół huczne przyjęcie zaręczynowe.

 

Twórcami serialu są: Tadeusz Lampka – producent wykonawczy, Piotr Wereśniak i Adam Guziński – reżyserzy i Jarosław Żamojda – autor zdjęć. Autorami scenariusza: Karolina Kulikowska, Katarzyna Zielińska, Karolina Szymczyk – Majchrzak, Joanna Budzowska, Izabela Aleksandrowicz.

 

"W rytmie serca" w każdą niedzielę o godz. 20:00, już od 3 marca

 

 

"Ślad"

 

"Ślad" przenosi widzów w mroczny, ale jakże fascynujący świat zagadek kryminalnych. Jak wiadomo, przestępstwo doskonałe nie istnieje. Po każdej zbrodni zostaje ślad. Dla fanów seriali kryminalnych będzie to nie lada gratka, gdyż "Ślad" będzie emitowany aż cztery razy w tygodniu, od poniedziałku do czwartku w paśmie wieczornym, po godz. 22:00.

 

Grupą specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego CWŚ dowodzi Renata Różańska (Anita Jancia) podinspektor policji, profesor nauk medycznych – biochemik. "Żelazna dama" jest trudnym, ale sprawiedliwym liderem zespołu. Jej zastępcą jest nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus). Mężczyzna działa na granicy prawa i w związku z tym często wchodzi w konflikty ze swoją przełożoną.

 

W nowym sezonie zespół CWŚ wzmocni doświadczony profiler z ABW - nadkomisarz Maja Oleander (Joanna Koroniewska). Wspólnie z nadkomisarzem Walczakiem będzie pełnić obowiązki zastępcy Różańskiej. Do grupy ekspertów dołączy nowy technik, laborant i specjalista IT - Jurek "Cichy" Cichocki (Marcel Sabat). Zastąpi Bączyka (Kamil Szeptycki), który wyjechał do pracy w policji w Krakowie. W poszukiwaniu śladów na miejscu zbrodni skutecznie CWŚ wesprze komisarz Paweł "Pablo" Herman (Waldemar Błaszczyk).

 

Do zespołu Renaty Różańskiej należy jej przyjaciółka - lekarz medycyny sądowej Ania Szpunar (Aleksandra Hamkało). Rozstanie się jednak z CWŚ, bo okaże się, że jest w ciąży. Zarekomenduje na swoje miejsce Nikolę Jastrzębską (Ada Fijał).

 

"Ślad" to polska wersja formatu opracowanego przez TeleAlliance Media Holding AB. Za produkcję serialu odpowiada firma Tako Media. Producentem i reżyserem formatu jest Okil Khamidov. Reżyserami części odcinków są również: Maciej Dutkiewicz, Mariusz Palej, Jan Kidawa-Błoński, Jarosław Banaszek, Marcin Ziębiński, Krzysztof Łukaszewicz i Anna Maszczyńska – Bąk. Adaptacją scenariuszy zajmują się Patrycja Spychalska i Paweł Sobczak. Nadzór literacki i producencki pełni Jacek Ściobłowski, a operatorami obrazu są: Sando Wysocki, Jarosław Siedlecki i Wojciech Węgrzyn

 

2. sezon "Śladu" z nową obsadą zadebiutuje 1 kwietnia w Polsacie. Natomiast nieemitowane dotąd odcinki z 1. serii wystartują już 25 lutego. Serial będzie emitowany aż cztery razy w tygodniu, od poniedziałku do czwartku w paśmie wieczornym, po godz. 22:00.

 

 

Megahity Polsatu

 

Rozpoczynamy fantastyczną podróż od historii Belli (Emma Watson), pięknej i niezależnej, młodej kobiety, która została wzięta za zakładniczkę przez Bestię (Dan Stevens) w jego zamku. Wygrywa magia miłości! "Piękna i Bestia" z 2017 roku to najnowsza wersja tej słynnej francuskiej baśni. Film został też doceniony przez fachowe gremia, otrzymał dwie nominacje do Oscara – w kategoriach: Najlepsza scenografia i kostiumy.

 

Następnym przystankiem w tej ekscytującej wyprawie przez wiosenne premiery filmowe Polsatu są "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" (2017) – najnowsza, piąta odsłona przygód najbardziej ekscentrycznego pirata, czyli kapitana Jacka Sparrowa (Johnny Depp).

 

Komiksową historię przedstawia piąty kinowy hit z filmowego uniwersum Transformers, czyli "Transformers: Ostatni Rycerz" (2017).

 

Reżyserii tej widowiskowej opowieści o maszynach i ich niezwykłych zdolnościach podjął się mistrz kina katastroficznego, Michael Bay. Rodem z komiksu jest też bohater następnej premiery tej wiosny na naszej anteny – "Spider-Man: Homecoming" (2017). Młody Peter Parker (Tom Holland) pod czujnym okiem Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.), swojego mentora z drużyny Avengers, staje tym razem do walki z bezwzględnym Vulture’m (Michael Keaton), by ocalić wszystko, co kocha.

 

O tym, że równie emocjonująca może być animacja, wiedzą fani filmów: "Auta" (2006) i "Auta 2" (2011). Razem te tytuły zarobiły w dystrybucji na całym świecie ponad 1 bilion dolarów. "Auta 3" (2017) to dalsze dzieje szalenie ambitnego samochodu wyścigowego i jego dzielnej ekipy. Kolejny hit Polsatu na wiosnę to "Big Short" (2015) – ekranizacja opartego na faktach, bestsellera Michaela Lewisa pod tym samym tytułem. To rekonstrukcja zdarzeń, które doprowadziły w feralnym 2008 roku do kryzysu gospodarczego o ogólnoświatowym zasięgu. Prawdziwie mroczną wizję świata przyszłości zobaczymy w "Blade Runner 2049" (2017).

 

"Wydarzenia"

 

"Wydarzenia" to flagowy program informacyjny Telewizji Polsat, nadawany w Polsacie i Polsacie News. Główne wydanie, które prowadzą Dorota Gawryluk, Bogdan Rymanowski, Bartosz Kurek oraz Agnieszka Mosór, jest emitowane codziennie o godzinie 18:50. Od poniedziałku do piątku "Wydarzenia" są również nadawane o godzinie 15:50 w Telewizji Polsat i Polsacie News. Wydanie popołudniowe prowadzą Agnieszka Mosór, Magdalena Kaliniak i Przemysław Białkowski. O godzinie 21:50 na antenie Polsat News jest emitowane wydanie wieczorne "Wydarzeń", które prowadzą Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger oraz Przemysław Białkowski.

 

Od początku istnienia "Wydarzeń" stawiamy na wiarygodność i niezależność. Najważniejszą zasadą, jaką kierujemy się w codziennej pracy, jest obiektywizm. Trzymamy dystans do wszystkich sił politycznych i nie ulegamy naciskom. Jak pokazują ostatnie badania "Wydarzenia" są uznawane przez widzów za najbardziej rzetelny serwis informacyjny w kraju. Bezkompromisowo patrzymy na ręce przedstawicielom władzy. Szczególną uwagę poświęcamy problematyce społecznej. To nasza specjalność i cel - być blisko ludzi. To w imieniu naszych widzów kontrolujemy polityków, pamiętając jednocześnie o wielkiej odpowiedzialności, jaka spoczywa na dziennikarzach.

 

Od poniedziałku do piątku po głównym wydaniu "Wydarzeń" na antenie Polsat News nadawany jest program "Wydarzenia i Opinie", który stanowi zarówno rozwinięcie kluczowych tematów prezentowanych w głównym wydaniu "Wydarzeń", jak też innych istotnych problemów interesujących opinię publiczną. W programie: rozmowy z gośćmi - najważniejszymi osobami w kraju, decydentami, politykami, a także ekspertami oraz materiały reporterskie relacjonujące tematy dnia.

 

Sport

 

Jak zawsze ogrom wrażeń i emocji dostarczą nam wydarzenia sportowe, które wiosną znajdą się w ramówce Telewizji Polsat i kanałów sportowych grupy. Gala KSW, początek boju o Mistrzostwa Europy UEFA Euro 2020, a także finały Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA.

 

Fani mieszanych sztuk walki będą mogli zobaczyć galę KSW 47. Już 23 marca w Łodzi w walce wieczoru zmierzą się mistrz KSW w wadze ciężkiej Phil de Fries oraz mistrz kategorii półciężkiej i pogromca Mameda Khalidova, Tomasz Narkun, a stawką pojedynku będzie pas królewskiej kategorii wagowej należący do Anglika. Na KSW 47. dojdzie także do starcia gigantów. Naprzeciw siebie staną najsilniejszy człowiek na Ziemi, Mariusz Pudzianowski, oraz debiutujący w KSW, złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w podnoszeniu ciężarów, Szymon Kołecki. Transmisja w systemie PPV.

 

Już tej wiosny piłkarska reprezentacja Polski zmierzy się w pierwszych dwóch spotkaniach z Austrią i Łotwą, których stawką jest awans do finału Mistrzostw Europy UEFA Euro 2020. Transmisja meczów drużyny Jerzego Brzęczka w Polsacie Sport, a mecze eliminacyjne pozostałych drużyn Starego Kontynentu tylko na sportowych antenach Polsatu.

 

Wiosna to także faza pucharowa rozgrywek o prym wśród europejskich klubów piłkarskich. Już od lutego widzowie mogą śledzić spotkania w ramach Ligi Mistrzów UEFA. W grze o najważniejsze trofeum pozostało już tylko 16 drużyn. Wśród nich jest także Real Madryt, który jako pierwszy klub piłkarski wygrał trzy razy z rzędy te prestiżowe rozgrywki. Finał piłkarskiej Ligi Mistrzów już 1 czerwca na Estadio Metropolitano w Madrycie.Równolegle widzowie mogą śledzić rozgrywki w ramach piłkarskiej Ligi Europy UEFA. Tutaj w grze pozostały 32 drużyny, dla których stawką jest nie tylko prestiżowe trofeum, ale również gwarantowane miejsce w fazie grupowej Ligi Mistrzów w następnym sezonie. Finał Ligi Europy UEFA już 29 maja na Stadionie Olimpijskim w Baku.

 

Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA można śledzić na kanałach Polsat Sport Premium 1 i 2 oraz 4 dedykowanych serwisach telewizyjnych premium PPV.

pgo/ml/ Polsat, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie