Narkotyki u fryzjera. Za szafą ukryty czerwony pokój z... perkusją

Polska

Pięćset handlowych porcji można było przygotować z marihuany, którą śródmiejscy policjanci zabezpieczyli podczas przeszukania w zakładzie fryzjerskim. Właściciel lokalu usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Może spędzić nawet 10 lat za kratkami.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego zorganizowali zasadzkę na dilera narkotykowego. Mundurowi ustalili, że w zakładzie fryzjerskim, mieszczącym  się w prywatnym mieszkaniu 33-latka, znajdują się narkotyki.

 

Tajemnicze przejście w szafie

 

W szafce w kuchni na zapleczu kryminalni znaleźli cztery słoiki, a w nich blisko pół kilograma marihuany, z której można było przygotować pięćset porcji handlowych tego narkotyku.

 

W mieszkaniu mężczyzny policjanci dokonali jeszcze jednego ciekawego odkrycia. Szafą z ubraniami zamaskowane było przejście do pokoju. Było w nim łóżko i perkusja.

 

Fryzjer zatrzymany

 

Właściciel lokalu został zatrzymany, a znalezione narkotyki zabezpieczono jako dowód w sprawie. 

 

Prokuratura postawiła już Grzegorzowi W. zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

 

Mężczyzna podejrzany o przestępstwo narkotykoweKRP I - Warszawa Śródmieście
Mężczyzna podejrzany o przestępstwo narkotykowe 
pgo/hlk/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie