"Grypa u bram miasta. Gdzie jest Zięba". Don Gisu w nowym klipie

Polska
"Grypa u bram miasta. Gdzie jest Zięba". Don Gisu w nowym klipie
Marek Posobkiewicz

Don Gisu zwołał w swojej rezydencji spotkanie rodziny. Przyjechało kilka samochodów a w nich elegancko ubrani poważni mężczyźni. Trwa narada... To ujęcia z najnowszego klipu Don Gisa, który w weekend zostanie opublikowany w mediach społecznościowych i polsatnews.pl. Zestawienie - grypa i Zięba - nieprzypadkowe.

- Rośnie liczba osób uchylających się od szczepień i nieszczepiących swoich dzieci. Jeśli ten niepokojący trend się utrzyma, dojdzie do poważnego zagrożenia epidemiologicznego. Dlatego nie składam broni w obszarze zdrowia publicznego - mówi polsatnews.pl dr Marek Posobkiewicz, były Główny Inspektor Sanitarny, słynny Don Gisu.

 

Znany jako raper Gisu, rocker Gisu a teraz  Don Gisu (jak Don Vito Corleone z "Ojca Chrzestnego" Francisa Forda Coppoli) z pomysłem i błyskotliwie opowiada o problemach zdrowotnych, zachęca m.in. do szczepień, edukuje o szkodliwości palenia. Robi to nagrywając klipy.

 

W weekend Don Gisu opublikuje filmik "Grypa u bram miasta. Gdzie jest Zięba", w którym wyjaśni, czego dotyczyła narada w jego rezydencji. Kilka dni później wyemituje drugi klip - na razie owiany tajemnicą, ale stanowiący kontynuację pierwszego. Jak zapewnia autor - z prawdziwym i zaskakującym zakończeniem.

 

Marek Posobkiewicz

 

Marek Posobkiewicz
Marek Posobkiewicz
Marek Posobkiewicz
Marek Posobkiewicz

 

 

 

dro/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie