Wieczór wyborczy w Polsat News i polsatnews.pl w niedzielę od godz. 20:50

Polska
Wieczór wyborczy w Polsat News i polsatnews.pl w niedzielę od godz. 20:50

W niedzielę samorządowa dogrywka. W 649 gminach i miastach druga tura wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów. Kto wygrał, czy połączone siły opozycji pokonały PiS - o tym m.in. podczas wieczoru wyborczego w Polsat News i polsatnews.pl. Program dostępny też będzie na profilu portalu na Facebooku. "Polska wybiera 2018" w niedzielę od godz. 20:50. Prowadzi Bogdan Rymanowski.

W niedzielę, 4 listopada, wybory odbędą się w 649 gminach i miastach, w których żaden z kandydatów na wójta, burmistrza lub prezydenta nie uzyskał poparcia większego niż 50 proc.

 

Jedne z najciekawszych samorządowych pojedynków toczą się m.in. w Gdańsku, Krakowie i Kielcach. W sztabach kontrkandydatów na prezydentów w tych miastach oraz w Państwowej Komisji Wyborczej będą reporterzy Polsat News.

 

Lokale wyborcze będą czynne w niedzielę w godzinach 7:00-21:00.

 

Choć głosowanie odbędzie się tylko w niektórych gminach i miastach cisza wyborcza obowiązuje w całym kraju. Tuż po jej zakończeniu Polsat News i polsatnews.pl przedstawią wyniki sondażu exit poll, przeprowadzonego przez Ipsos. Badanie będzie realizowane przed 130 obwodowymi komisjami wyborczymi w Gdańsku, Krakowie i Kielcach. Dane będą pochodziły z ok. 15 tys. wywiadów.

 

Gospodarzem wieczoru wyborczego w Polsat News będzie Bogdan Rymanowski. Jego goście skomentują sondażowe wyniki, przyjrzą się "przepływom" wyborców i głosów w stosunku do pierwszej tury, ocenią kampanię.

 

"Polska wybiera 2018" od godz. 20:50 w Polsat News, polsatnews.pl i na profilu portalu na Facebooku.

 

 

dro/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie