Latarnia Portu Praskiego z prestiżową nagrodą Top Builder 2018

Biznes

Latarnia Portu Praskiego została we wtorek podczas gali Top Builder 2018 uhonorowana statuetką. Budowla została wyróżniona w kategorii "Nowości na Rynku". Top Builder to jedna z najbardziej cenionych nagród na polskim rynku budowlanym.

- Bardzo się cieszę, że te nagrodę dostajemy, to udowadnia, że budujemy według innych standardów, o bardzo wysokiej jakości. Nie wszyscy nam chcieli wierzyć, ale wróciliśmy do tego budownictwa sprzed 10-12 lat, gdzie ta jakość była w polskim budownictwie naprawdę wysoka - powiedział Polsat News Adam Pykel prezes Portu Praskiego.

 

- Jest to osiedle, które w przyszłości będzie wizytówką nad Wisłą. Nie mamy takich ekstra zespołów miejskich, jak Port Praski> A to będzie ładny zespół, taki nietypowy. Wszystko jest na dobrym poziomie, wiec należy to chwalić - stwierdził profesor Leonard Runkiewicz, przewodniczący kapituły konkursu Top Builder 2018.

 

Uczestnikami uroczystości wręczenia statuetek przedstawiciele branży budowlanej: firmy wykonawcze, deweloperskie, producenci i dostawcy rozwiązań, projektanci, architekci oraz inwestorzy publiczni, najważniejsze w Polsce organizacje, izby i stowarzyszenia budowlane.

 

Port Praski to realizowana w obszarze ścisłego centrum Warszawy nowoczesna koncepcja architektoniczna położona nad wodą na prawym brzegu Wisły. Według inwestora to "komfortowe i przyjazne miejsce, wymarzone dla osób ceniących śródmiejski styl życia, a jednocześnie spokojny wypoczynek w otoczeniu wody".

Port Praski łączy w sobie różne, wzajemnie uzupełniające się obszary: mieszkalną Starą Pragę, luksusowe "Doki", biznesowo-handlowe "City" oraz "Park Mediów". Wszystko to ma w przyszłości funkcjonować w otoczeniu nadwiślańskich bulwarów, skwerów, przystani portowych, pływających restauracji, kawiarni i marin. Port Praski to symbioza natury z pełnowartościową śródmiejską częścią miasta.

 

polsatnews.pl, Polsat News

hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie