Policjantka zdobyła Puchar Polski w bikini fitness. Zdecydował pokaz w sukni wieczorowej i w stroju bikini

Kultura
Policjantka zdobyła Puchar Polski w bikini fitness. Zdecydował pokaz w sukni wieczorowej i w stroju bikini
KPP Łask

Asp. Katarzyna Staśkowska z policji w Łasku (woj. łódzkie) zdobyła złoty medal Puchar Polski w kulturystyce i fitness federacji WPF. Oficer prasowy łaskiej komendy wystartowała w kategorii Ms. Bikini Fitness, a rywalki pokonała po prezentacji w stroju bikini oraz sukni wieczorowej. Dzięki sukcesowi w Pucharze Polski pani aspirant została powołana do kadry Polski na Mistrzostwa Świata.

Puchar Polski w kulturystyce i fitness federacji WPF odbył się w sobotę w Siedlcach. Złota medalistka, asp. Katarzyna Staśkowska, nie spoczywa na laurach. Przygotowuje się do kolejnych zawodów. Otrzymała powołanie do Kadry Polski na Mistrzostwa Świata Mr Universe, które zostaną rozgrane 19 listopada 2017 r. w Brukseli.

 

 

"Największe podziękowania należą się mojemu trenerowi Mateusz Trener!!! Bez Ciebie nie byłoby tego wszystkiego, taki Trener to skarb! Podziękowania należą sie też mojej kochanej Dorota Solecka, która jest już mistrzem nakładania bronzera" - napisała na Facebooku asp. Staśkowska.

 


Asp. Katarzyna Staśkowska ma 35 lat, w policji służy 10 lat. Od samego początku pracuje w Komendzie Powiatowej Policji w Łasku. Najpierw w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym, a później w Wydziale Ruchu Drogowego oraz Zespole do Spraw Nieletnich. Od 6 lat jest oficerem prasowym jednostki. Swój wolny czas poświęca głównie na treningi siłowe. Jeździ także na motocyklu, rowerze, snowboardzie i wakeboardzie.

 

polsatnews.pl

grz/kan/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie