Oto st. sierżant Marcin Dziadczyk. Policjant z Gliwic dwa razy stanął na podium

Kultura
Oto st. sierżant Marcin Dziadczyk. Policjant z Gliwic dwa razy stanął na podium
KWP Katowice/FB/Sylwester Szymczuk bodybuilding Photography

Policjant z Gliwic zajął III miejsce w kategorii Fitness Plażowe Atletyczne Open w zawodach Grand Prix Fiwe, rozegranych w Warszawie. Oprócz tego zdobył II miejsce w kategorii Fitness Plażowe Atletyczne Open w zawodach Kamienna Rzeźba w Strzegomiu. Teraz st. sierżant Dziadczyk przygotowuje się do eliminacji do mistrzostw świata.

Starszy sierżant Marcin Dziadczyk na co dzień służy w I Komisariacie Policji w Gliwicach, ścigając sprawców wykroczeń. Poza służbą oddaje się zaś swojej sportowej pasji i rzeźbi sylwetkę, co, jak widać, przynosi efekty.


Konkurs Fitness Plażowe Atletyczne Open to jednocześnie eliminacje do reprezentacji Polski na Arnold Classic Europe w Barcelonie.

 

W planach eliminacje do mistrzostw świata


Grand Prix Fiwe są pierwszymi zawodami, w których st. sierżant Dziadczyk brał udział w tym roku. Wcześniej, w listopadzie 2016 r. wystartował w mistrzostwach świata.


Policyjny kulturysta w najbliższym czasie planuje udział w kilku prestiżowych imprezach: Diamond Cup w Katowicach i Pucharze Polski w Białymstoku, który jest eliminacjami do mistrzostw świata.

 

polsatnews.pl

grz/kan/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze