Policjanci odnaleźli go aż nad morzem. Z obawy przed odbyciem kary 55-latek zmienił płeć

Polska
Policjanci odnaleźli go aż nad morzem. Z obawy przed odbyciem kary 55-latek zmienił płeć
Polsat News
55-latek w rękach policji

Ukrywał się przed organami ścigania. W obawie przed odbyciem kary, uciekł na drugi koniec kraju, zmieniał swoją tożsamość, a nawet płeć. Wysiłki 55-latka pozostały jednak daremne. Nie krył zdziwienia, gdy przyszła po niego policja.

- Dobrze zaplanowane działania, a przede wszystkim rzetelnie przeprowadzane ustalenia oraz współpraca i pomoc ze strony policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni, przyniosły oczekiwany efekt - przekazała st. asp. Aleksandra Freus z KMP we Wrocławiu, informując o zatrzymaniu 55-latka

 

ZOBACZ: Hiszpania. Mężczyzna znęcał się nad żoną. Zmienił płeć, by uniknąć kary


Policjantka wyjaśniła, że po byłego mieszkańca stolicy województwa dolnośląskiego pojechano aż nad morze. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania, ponieważ był poszukiwany za oszustwa, których dopuszczał się w przeszłości. 

Poszukiwany zmienił tożsamość i płeć

55-latek ścigany był listem gończym. Funkcjonariusze zaskoczyli go w jego mieszkaniu. Poszukiwany nie krył zdziwienia na widok mundurowych, szczególnie, że ucieczka na drugi koniec kraju nie była jego jedyną metodą na zmylenie policjantów.

 

ZOBACZ: Okuninka: Szukali 23-latka listem gończym. Wpadł, bo wskoczył nocą do jeziora

 

Mężczyzna dwa razy zmieniał tożsamość, a nawet posunął się do zmiany płci.  


Odnaleziony 55-latek natychmiast trafił do jednego z nadmorskich aresztów. - Po raz kolejny funkcjonariusze udowodnili, że nie ma skutecznych kryjówek dla osób łamiących prawo. Każdy musi odpowiedzieć za swoje czyny - skwitowała st. asp. Aleksandra Freus.

kar / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie