Mateusz Morawiecki miał wypadek. Były premier opublikował zdjęcie

Polska
Mateusz Morawiecki miał wypadek. Były premier opublikował zdjęcie
PAP/Leszek Szymański
Były premier Mateusz Morawiecki doznał kontuzji

Mateusz Morawiecki poinformował w mediach społecznościowych o odniesieniu poważnej kontuzji. Były premier opublikował zdjęcie, na którym można zobaczyć nogę w gipsie. "Ze szkolnych lat pamiętam, że na gipsie pojawiły się autografy. Dzisiaj pierwszy od córki" - przekazał były szef rządu. 

"Co prawda nie ma śniegu, ale i tak bywa ślisko. O wypadek nie trudno. Uważajcie na siebie!" - napisał w mediach społecznościowych Mateusz Morawiecki. 

Mateusz Morawiecki: Noga w gipsie i autograf od córki

Do wpisu dołączył zdjęcie na którym widać obandażowaną nogę w gipsie. "Ze szkolnych lat pamiętam, że na gipsie pojawiły się autografy. Dzisiaj pierwszy od córki" - dodał były szef rządu. 

 

ZOBACZ: Sondaż. Który z polityków PiS powinien zostać prezydentem

 

Wspomnianym autografem jest widoczne na zdjęciu fioletowe serce.

 

 

Wpis polityka skomentował m.in. poseł PiS Jan Mosiński. "Zdrowia przede wszystkim i szybkiego powrotu do nas" - napisał.

 

W podobnym tonie do kontuzji byłego premiera odnieśli się internauci, którzy w komentarzach życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia.

 

ZOBACZ: Spięcie w Sejmie. Mateusz Morawiecki kontra Władysław Kosiniak-Kamysz

 

Morawiecki nie przekazał więcej szczegółów kontuzji. Nie wiadomo czy pokrzyżuje ona plany byłego szefa rządu, który aktywnie zaangażował się w kampanię samorządową PiS.

 

Jeszcze w sobotę Morawiecki spotkał się z mieszkańcami Lubartowa (woj. lubelskie). Podczas spotkania jeden z obecnych na sali zapytał byłego szefa rządu o działki od księdza oraz prom, o  którego budowie głośno było kilka lat temu. 

dk/mak / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie