Wielka Brytania. Zawrotna kwota za puszkę Coca-Coli. Wyróżnia ją jeden szczegół

Świat
Wielka Brytania. Zawrotna kwota za puszkę Coca-Coli. Wyróżnia ją jeden szczegół
Pixabay.com / eBay.com "riyadsadak"
Wyjątkowa puszka Coca-Coli

274 tysiące funtów brytyjskich - tyle trzeba zapłacić, by stać się właścicielem puszki Coca-Coli z motywem bożonarodzeniowym. Przedmiot osiągnął na aukcji tak wysoką cenę nie tylko ze względu na grafikę, ale także jeden bardzo ważny szczegół.

Jak czytamy w opisie aukcji, puszka jest "nieotwarta i pusta" zarazem. Jest to wynik bardzo rzadkiej wady fabrycznej.

 

"Produkt jest zaplombowany i pusty, w środku nie ma płynu. Produkt jest całkowicie oryginalny, nie dokonywano żadnych przeróbek" - napisano.

 

Wyjątkowa puszka wygląda podobnie do innych świątecznych edycji. Ma grafikę przedstawiającą Świętego Mikołaja pijącego napój. Jak podkreślono, jest to kolekcja z 2019 roku.

Puszka warta fortunę

Świąteczna puszka została wystawiona na sprzedaż na platformie eBay przez użytkownika o pseudonimie "riyadsadak". Cena na aukcji osiągnęła wysokość 274 677,43 funtów brytyjskich, czyli 1 386 950,72 złotych.

 

ZOBACZ: Paryż: Bikorn Napoleona sprzedany na aukcji. Kosztował 1,9 mln euro

 

Internauci w komentarzach zauważyli, że gdyby puszka była wypełniona napojem, to najprawdopodobniej znajdowałaby się tam Coca-Cola o smaku cynamonowym, która była hitem sezonu świątecznego 2019 roku.

 

Butelki, puszki czy plakaty reklamowe przedstawiające markę, bardzo często trafiają na portale aukcyjne. Najwyższe wartości osiągają przedmioty z wczesnych lat produkcji.

Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie