Śląskie. Zaginęła 16-letnia Marta Mokry. Policja prosi o pomoc w jej odnalezieniu

Polska
Śląskie. Zaginęła 16-letnia Marta Mokry. Policja prosi o pomoc w jej odnalezieniu
Pixabay/KPP w Lublińcu
Policja poszukuje 16-letniej Marty Mokry

Służby poszukują 16-letniej Marty Mokry z Koszęcina. Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej w Lublińcu proszą o pomoc w odnalezieniu zaginionej nastolatki. Osoby posiadające informacje mogące udzielić informacji na temat miejsca jej pobytu proszone są o kontakt z policją. Służby podały rysopis i wizerunek zaginionej.

Policjanci z Lublińca w województwie śląskim poszukują 16-letniej mieszkanki Koszęcina Marty Mokry.

 

Zaginiona po raz ostatni była widziana w środę 22 listopada o godz. 17:00 w Koszęcinie, gdzie mieszka. Od tego czasu nastolatka nie wróciła do domu. Nie nawiązała także kontaktu z opiekunami - przekazała asp.szt. Monika Wacławek z Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu.

Zaginęła 16-letnia Marta Mokry. Od prawie tygodnia nie wróciła do domu

Jak informuje rzecznik prasowa, nastolatka jest znana policji. Nie po raz pierwszy jest poszukiwana. Na co dzień przebywa w ośrodku socjoterapeutycznym, jednak w momencie zaginięcia przebywała na przepustce w domu rodzinnym.

 

ZOBACZ: Poszukiwany odnaleziony w Grudziądzu. Schował się pod podłogą

 

Zaginiona 16-latka ma 164 cm wzrostu. Jest szczupła i ma długie ciemne włosy. Gdy była widziana po raz ostatni miała na sobie kurtkę koloru czarnego, bluzę z kapturem, spodnie jeansowe i buty sportowe. Służby udostępniły także jej zdjęcie.

 

Poszukiwana Marta MokryKPP w Lublińcu
Poszukiwana Marta Mokry

 

 

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej. Osoby posiadające informacje na ten temat mogą skontaktować się bezpośrednio z funkcjonariuszami z Lublińca pod numerem telefonu: 47 85 832 55 lub zadzwonić do najbliższej jednostki Policji, wybierając numer alarmowy 112.

 

kjt / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie