Poszukiwany odnaleziony w Grudziądzu. Schował się pod podłogą

Polska
Poszukiwany odnaleziony w Grudziądzu. Schował się pod podłogą
KMP w Grudziądzu
Policjanci odnaleźli kryjówkę

Policjantom z Grudziądza udało się zatrzymać poszukiwanego listem gończym 47-latka. Mężczyzna ukrywał się w przydomowej altanie. Gdy nadeszli funkcjonariusze, schował się w pomieszczeniu pod podłogą. Kryjówka została jednak od razu odkryta z powodu jednego szczegółu.

Policjanci ustalili, że poszukiwany może przebywać na terenie jednego z ogrodów działkowych w Grudziądzu. Wytypowali też posesję, na której z dużym prawdopodobieństwem się ukrywa.  

 

ZOBACZ: Sopot: Ukrywał się przez dekadę i stwierdził, że ma dość. Sam zgłosił się na policję

 

Po przyjeździe na miejsce zapukali do drzwi altany. Jednak osoba, która przebywała wówczas w domku z poszukiwanym, nie chciała otworzyć drzwi. Policjanci zostali wpuszczeni dopiero po dłuższej chwili. Nie było tam podejrzanego, ale policjanci od razu zwrócili uwagę na pewien szczegół

Policja zatrzymała poszukiwanego listem gończym. Zdradził go ubytek w podłodze

W kafelkach na podłodze altany znajdował się ubytek. Jak tłumaczą funkcjonariusze, przy szafkach kuchennych, między glazurą, brakowało fugi. Kształt, który się przez to stworzył wskazywał, że może to być wejście do jakiegoś pomieszczenia.

 

ZOBACZ: Okuninka: Szukali 23-latka listem gończym. Wpadł, bo wskoczył nocą do jeziora

 

Mundurowi odsunęli więc szafkę i podnieśli prowizoryczny właz, odkrywając skrytkę. W środku przebywał poszukiwany listem gończym 47-letni grudziądzanin. 

 

Mężczyzna został doprowadzony do zakładu karnego celem odbycia kary dwóch lat i trzech miesięcy pozbawienia wolności, w związku z zasądzonym wyrokiem za groźby z użyciem niebezpiecznego narzędzia

Agata Sucharska / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie