Włochy. Oświadczyny podczas lekcji. Nauczyciel poprosił o rękę nauczycielkę

Świat
Włochy. Oświadczyny podczas lekcji. Nauczyciel poprosił o rękę nauczycielkę
Polsat News/TikTok/tecnicadellascuola

Do niecodziennej sytuacji doszło ostatnio w jednej z włoskich szkół. W trakcie lekcji nauczyciel oświadczył się pracującej w tej samej szkole nauczycielce. Pomogli mu w tym sami uczniowie, którzy byli wtajemniczeni w jego plan.

Wyjątkowe oświadczyny miały miejsce w szkole średniej w miejscowości Peschici na południu Włoch.

 

ZOBACZ: Iran. Po publicznych oświadczynach zaaresztowano parę. Oskarżono ich o łamanie prawa szariatu

 

Wszystko zaczęło się niewinnie. Podczas jednej z lekcji do klasy nagle zaczęli wchodzić uczniowie, którzy wręczali kwiaty prowadzącej zajęcia kobiecie.

Nauczyciel oświadczył się nauczycielce

Nauczycielka była zdezorientowana i zaskoczona. Tym bardziej, że wszystko odbywało się przy akompaniamencie romantycznej muzyki. 

 

Szybko jednak okazało się o co chodzi. Kilka chwil później w drzwiach stanął bowiem nauczyciel z tej samej szkoły. Mężczyzna trzymając w rękach bukiet róż, ukląkł przed kobietą, wyjął pierścionek zaręczynowy i w obecności całej klasy poprosił ją o rękę. 

 

ZOBACZ: Francja. Pracownik Disneylandu zrujnował oświadczyny

 

Wzruszona nauczycielka od razu powiedziała "tak". Jej odpowiedź wywołała aplauz wśród uczniów. Cała scena zarejestrowana, a wideo z oświadczyn opublikowano w mediach społecznościowych.

 

@tecnicadellascuola Proposta di matrimonio in classe: docente dice "sì" con la complicità degli studenti A pubblicare il video su TikTok è uno studente che ha descritto così la scena: "Fidanzati da ben 12 anni, finalmente ha avuto il coraggio di farle la proposta di matrimonio a scuola, dove si sono conosciuti, fidanzati e laureati insieme. vi auguro una felicità immensa e che possiate sempre stare bene". Video di @Lu_Fasa #propostadimatrimonio❤️💍 #studenti #docenti #scuola ♬ suono originale - Tecnicadellascuola.it

 

"Są ze sobą od 12 lat. Profesor nareszcie zdobył się na odwagę i poprosił naszą nauczycielkę o rękę i to w miejscu, w którym się poznali" - napisał autor krótkiego filmu.

dk / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie