Francja. Pracownik Disneylandu zrujnował oświadczyny

Świat
Francja. Pracownik Disneylandu zrujnował oświadczyny
YouTube
Park rozrywki przeprosił parę i zapowiedział, że zaoferuje naprawę zrujnowanych oświadczyn

Pewien mężczyzna postanowił oświadczyć się swojej wybrance serca w paryskim Disneylandzie. Podniosły moment zrujnował jednak pracownik parku rozrywki, który przerwał ceremonię i wyrwał z rąk klęczącemu mężczyźnie pudełko z pierścionkiem zaręczynowym.

W internecie pojawiło się nagranie, na którym widać oświadczyny w paryskim Disneylandzie. Pewien mężczyzna postanowił poprosić o rękę swoją partnerkę stojąc na podeście na tle zamku, który jest symbolem Disneya.

Interwencja pracownika parku

Mężczyzna klęknął przed swoją wybranką i wyjął pudełeczko z pierścionkiem zaręczynowym. Podniosły moment został jednak przerwany przez jednego z pracowników parku rozrywki, który wbiegł na podwyższenie i wyrwał z rak mężczyzny pudełeczko z pierścionkiem, zanim wylądował on na palcu narzeczonej.

 

 

Zszokowany mężczyzna poszedł za pracownikiem i poinformował, go, że jego wybranka powiedziała "tak". - Tak, to świetnie, ale tutaj będzie jeszcze lepiej - odpowiedział pracownik nakazując parze opuszczenie podestu.


Jak się okazało przebywali oni w miejscu niedozwolonym dla zwiedzających.

 

ZOBACZ: Powiedziała "tak" w górach i... runęła ze szczytu. A za nią narzeczony


Do incydentu odniosły się już władze paryskiego parku rozrywki. Jak poinformowano para została przeproszona.


- Żałujemy tego, w jaki sposób ta sytuacja została rozwiązana. Przeprosiliśmy tę parę i zaoferowaliśmy, że to naprawimy - przekazał rzecznik Disneya "Newsweekowi". Nie ujawniono na razie, w jaki sposób. 

dk / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie