Płock. Kierowca sam zrobił sobie krzywdę. Auto przyjechało po jego stopie

Polska
Płock. Kierowca sam zrobił sobie krzywdę. Auto przyjechało po jego stopie
Policja Mazowiecka

62-letni kierowca hyundaia sam zrobił sobie krzywdę. Włączył wsteczny bieg, a następnie wysiadł z auta. Nagle jednak samochód zaczął się cofać, najeżdżając jednocześnie na jego stopę. Okazało się, że mężczyzna był pijany. - Badanie wykazało, że miał ponad półtora promila alkoholu w organizmie - przekazała sierż. szt. Monika Jakubowska z mazowieckiej policji. 

W niedzielę na policję zadzwonił zaniepokojony świadek zaskakującej sytuacji. W Płocku na ul. Otolińskiej zauważył wysiadającego z auta mężczyznę, który nagle zaczął zwijać się z bólu. 

Płock. Przejechał swoją stopę, był pijany

Okazało się, że jego stopa została przejechana przez samochód, który po chwili zatrzymał się na latarni. Ten sam, którym wcześniej przyjechał. 62-letni mężczyzna - kierowca hyundaia - przed opuszczeniem pojazdu włączył wsteczny bieg, dlatego samochód samoistnie ruszył, trafiając na kończynę poszkodowanego.

 

ZOBACZ: Został zatrzymany za kradzież wina i ogórków. Nie wyciągnął wniosków

 

Mężczyzna - sprawca zdarzenia i kierowca auta - trafił do szpitala. - Nie był w stanie wyjaśnić, co się stało.

 

- Badanie wykazało, że miał ponad półtora promila alkoholu w organizmie - przekazała sierż. szt. Monika Jakubowska z mazowieckiej policji. 

 

Policjanci ustalili, że w przeszłości już dwukrotnie tracił prawo jazdy za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, dlatego tym razem za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

kg/ sgo / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie