Nie żyje Radosław Herman. Archeolog i prowadzący program "Poszukiwacze historii"

Polska
Nie żyje Radosław Herman. Archeolog i prowadzący program "Poszukiwacze historii"
Facebook/Polsat Play - official
Zmarł Radosław Herman, archeolog i popularyzator historii

Nie żyje Radosław Herman. Był archeologiem i popularyzatorem historii. Prowadził program "Poszukiwacze historii" na antenie Polsat Play. Zmarł nagle, w sobotę 21 października w godzinach porannych. Miał 51 lat.

Radosław Herman był archeologiem i popularyzatorem historii. Chętnie dzielił się swoją wiedzą z innymi m.in. jako prowadzący programu "Poszukiwacze historii" emitowanego na antenie Polsat Play. Zmarł nagle, rankiem 21 października. Miał 51 lat.

Tragedia w Parzymiechach

W sobotę o godz. 11 portal klobucka.pl poinformował o interwencji służb w Parzymiechach. Według informacji, straż pożarna i pogotowie dostały wezwanie w związku z zatrzymaniem akcji serca.


Kilka godzin później portal przekazał, że osobą, której próbowały pomóc służby był Radosław Hermana. Niestety, mimo interwencji, mężczyzna zmarł.

 


Informacje te potwierdził w mediach społecznościowych członek Rady Miejskiej w Krzepicach, Rafał Balcerzak. Według podanych przez niego informacji Radosław Herman w momencie zdarzenia przebywał na planie filmowym.

 

Lokalny polityk podkreślił również zasługi zmarłego. "Przez ostatnie lata zrobił bardzo dużo odkrywając historię Krzepic i regionu. Już nic więcej nie odkryje, nie zarazi swoją pasją i miłością do historii kolejne osoby... Pozostanie w naszej pamięci" - napisał Balcerzak

 

Radosław Herman nie żyje. Był prowadzącym programu "Poszukiwacze historii"

Realizując swój cel popularyzacji historii Radosław Herman prowadził na antenie Polsat Play program "Poszukiwacze historii". W mediach społecznościowych pożegnali go koledzy i koleżanki, z którymi współtworzył program.


"Jego pasja i wiedza zainspirowały wiele osób do odkrywania tajemnic przeszłości. To wielka strata dla naszej ekipy i dla wszystkich, którzy go znali. Radku, bardzo będzie nam brakowało Twojego zaraźliwego uśmiechu i pogody ducha. Tyle jeszcze mieliśmy razem odkryć. Żegnaj, Przyjacielu" - czytamy w komunikacie na Facebookowym profilu stacji Polsat Play.

 

kjt / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie