Elbląg. Śmiertelny wypadek podczas Rajdu. Nie żyje 36-latek

Polska
Elbląg. Śmiertelny wypadek podczas Rajdu. Nie żyje 36-latek
Polsat News
Śmiertelny wypadek podczas Rajdu RFC Poland

Do tragicznego zdarzenia doszło podczas imprezy miłośników pojazdów terenowych - rajdu RFC Poland w Elblągu. W wypadku zginął 36-letni mężczyzna. Według wstępnych ustaleń śledczych mężczyzna wypadł z auta, które go przygniotło.

Do zdarzenia doszło w nocy, około godz. 23:00 na terenie poligonu przy ul. Kwiatkowskiego w Elblągu, gdzie odbywała się cykliczna impreza dla miłośników pojazdów terenowych - Rajd RFC. Jest to teren z wieloma wzniesieniami i wąwozami.

 

ZOBACZ: Kamion: Tony jabłek na drodze. Wypadek koło Żyrardowa

Elbląg: Śmiertelny wypadek podczas Rajdu RFC Poland

- W trakcie pokonywania wzniesienia pojazd marki suzuki wywrócił się. Kierowca wypadł z niego i został przygnieciony przez auto - powiedział w rozmowie z polsatnews.pl oficer prasowy policji w Elblągu Krzysztof Nowacki. - Podjęto reanimację, niestety mężczyzna poniósł śmierć na miejscu - dodał. 

 

Zmarły mężczyzna miał 36 lat i prawdopodobnie był uczestnikiem imprezy. Na miejscu wypadku pracował prokurator, technik kryminalistyki i policjanci. Byli także strażacy.

 

Z informacji policji wynika, że Rajd RFC jest impreza cykliczną. Organizator imprezy przekazał w rozmowie z PAP, że "nie ma ochoty o tym rozmawiać".

 

W mediach społecznościowych organizator imprezy pisze, że "Rajd RFC Poland to polska edycja znanego na całym świecie rajdu 4 razy 4 Rainforest Cha4llenge z Malezji".

 

mak/ sgo / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie