Kamion: Tony jabłek na drodze. Wypadek koło Żyrardowa

Polska
Kamion: Tony jabłek na drodze. Wypadek koło Żyrardowa
Polsat News
Wypadek na DK70, tony jabłek zablokowały drogę

15 ton jabłek znalazło się na krajowej "70" po tym, jak przewrócił się jadący nią tir. Ciężarówka wpadła do pobliskiego rowu. W wypadku ranne zostały dwie osoby, a uczestniczyły w nim także inne pojazdy - bus oraz osobowe auto.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu krajowej "70" z drogą wojewódzką nr 719 w mazowieckiej miejscowości Kamion koło Żyrardowa. Wzięły w nim udział trzy pojazdy - auto, bus i ciężarówka. 

 

ZOBACZ: Wypadek ciężarówki w Przyborowie. Tony jabłek w rowie


Tir wypadł z drogi i przewrócił się na pobliskie pole, a z jego naczepy wysypało się 15 ton jabłek. Tysiące owoców skutecznie zablokowały jezdnię. W zdarzeniu ranne zostały dwie osoby - jedna z nich trafiła do szpitala.

 

WIDEO: Wypadek w Kamionie. Jabłka wypadły na drogę

Kamion: Wypadek tira z jabłkami. Owoce rozsypały się na drogę krajową

Na miejscu działają służby, które usuwają jabłka, straż pożarna i policja. Mundurowi próbują ustalić przyczyny wypadku. Ostrzegają także przed poważnymi utrudnieniami dla kierowców.

 

Trzeba nie tylko posprzątać rozsypane owoce, ale i postawić na koła tira, a później go odholować, by nie stwarzał zagrożenia. W związku z tym szosa będzie nieprzejezdna najpewniej przez kilka godzin. Trwa objazd lokalnymi drogami.

Karina Jaworska / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie