Szkocja: Bagno ze Shreka do wynajęcia. Nietypowa promocja

Świat
Szkocja: Bagno ze Shreka do wynajęcia. Nietypowa promocja
X/@nexta_tv
Bagno z filmu Shrek do wynajęcia w Arbnb

Fani kultowego filmu o ogrze będą teraz mogli wynająć jego bagno. Serwis Airbnb ma w swojej ofercie miejsce, która jest odzwierciedleniem domu Shreka. Pierwsi wczasowicze skorzystają z chatki już 13 października. W ramach specjalnej promocji firma przekaże środki na cele charytatywne.

Chatka na wzór bagna Shreka powstała w szkockich górach w rejonie Highlands, a teraz dostępna jest do wynajęcia. 

 

ZOBACZ: Różowe trumny stały się hitem. Gratka dla fanów Barbie


W ramach specjalnej promocji w serwisie Airbnb, pierwszy pobyt w chatce będzie bezpłatny. W zamian firma przekaże pieniądze szkockiej fundacji, która organizuje warsztaty i wakacje dla dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji. Pierwsi lokatorzy będą mogli zamieszkać na bagnie już 13 października.  


W domku przebywać będą mogły maksymalnie trzy osoby.  

Bagno ze Shreka do wynajęcia. Kolejna niezwykła promocja

W domu jest sypialnia, kuchnia i toaleta zewnętrzna oddalona o 20 metrów od chatki. Całość aranżacji dopełniają dodatki takie jak skórzany fotel albo świeczka wyglądem przypominająca wosk z ucha ogra.  

 


Oryginalne zakwaterowanie nie jest pierwszą nietypową atrakcją Airbnb. Jak wspomniał CNN, w ubiegłym roku w Paryżu można było wynająć pokój niczym z filmu Moulin Rouge. Z kolei przy premierze filmu Barbie w Malibu w Kalifornii dostępny był do wynajęcia pokój inspirowany Barbie Dream House.  

Karina Jaworska/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie