USA: Matka chciała wynająć płatnego zabójcę, by zabił jej trzyletnie dziecko

Świat
USA: Matka chciała wynająć płatnego zabójcę, by zabił jej trzyletnie dziecko
Wikimedia Commons/ By Dickelbers - Own work, CC BY-SA 4.0
Służby znalazły matkę i zatrzymały ją

Kobieta z Florydy próbowała wynająć płatnego zabójcę, by zabił jej trzyletniego syna - poinformowała tamtejsza policja. 18-latka była skłonna zapłacić trzy tysiące dolarów. Powód? Chęć powrotu do byłego chłopaka.

18-letnia mieszkanka Miami jest oskarżona o próbę wynajęcia płatnego zabójcy do zabicia swojego trzyletniego syna - podaje stacja 6abc Action News, powołując się na AFP.

 

Kobieta odwiedziła stronę internetową, na której szukała zabójcy. W swoim ogłoszeniu napisała, że chce, by chłopiec "został zabrany jak najdalej, a może nawet zabity - najszybciej jak to możliwe" - podała policja. Kobieta była gotowa zapłacić trzy tysiące dolarów.

 

18-latka podała adres, pod którym chłopiec mieszka z babcią, jego aktualne zdjęcie i jej numer telefonu.

 

ZOBACZ: USA. Zmarło dziecko pozostawione w rozgrzanym aucie. Rodzice dziecka aresztowani

 

Prowadzący stronę internetową mężczyzną skontaktował się z policją z Miami. Detektywi wyśledzili kobietę. Associated Press nie podaje jej nazwiska, aby chronić tożsamość dziecka.

Próbowała wynająć zabójcę. Została aresztowana

Babcia chłopca poinformowała służby, że jej córka wyprowadziła się w maju. Powiedziała, że dziecko nadal z nią mieszka, a jego matka regularnie z nim rozmawia - podała stacja.

 

Matka dziecka została aresztowana we wtorek w domu ojca, w którym przebywała. Miała przyznać się do próby wynajęcia zabójcy.

 

Po przesłuchaniu wyszły na jaw motywy dziewczyny: z 18-latką zerwał chłopak, któremu przeszkadzał jej trzyletni syn. Aresztowana liczyła, że po zniknięciu dziecka uda się wskrzesić romans.

 

Sędzia powiedział kobiecie, aby nie kontaktowała się z synem. Chłopiec nadal mieszka z babcią.

an/ac / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie