Londyn: Nie żyje czteroosobowa rodzina. Miała polskie nazwisko

Polska
Londyn: Nie żyje czteroosobowa rodzina. Miała polskie nazwisko
zdjęcie ilustracyjne, Pixabay/diegoparra
Rodzina miała polskie nazwisko

Ciała czterech osób odnaleziono w mieszkaniu w zachodnim Londynie. Sky News podaje, że była to rodzina o polskim nazwisku na literę W. O tym, że zmarli pochodzili z naszego kraju, wspominał też jeden z sąsiadów pytany przez dziennikarzy.

Policja odnalazła ciała 39-latka, o cztery lata młodszej kobiety oraz dzieci: 11-latki i trzylatka. Funkcjonariusze potwierdzili tę informację w sobotę po południu. Zmarli mieszkali w Hounslow, w zachodnim Londynie.

 

ZOBACZ: Strzały w Szczecinie. Prokuratura bada różne hipotezy

 

Na razie mundurowi nie prowadzą poszukiwań nikogo, kto mógłby mieć związek ze śmiercią tych osób. Zaplanowano sekcje ich zwłok.

Wielka Brytania: Odnaleziono cztery ciała. Dwa z nich należały do dzieci

Policjanci weszli do mieszkania, wyważając drzwi, ponieważ otrzymali zgłoszenie od "osoby zaniepokojonej losem" rodziny W. - Sądzę, że wiemy, kim oni byli (...) jednak trwa pilne dochodzenie, aby zlokalizować ich krewnych i poinformować ich (o zdarzeniu) - przekazał nadinsp. Sean Wilson.

 

ZOBACZ: Zaginęła Anastazja Rubińska. Polka pracowała na greckiej wyspie Kos

 

Sąsiad rodziny, który chciał zachować anonimowość, powiedział Sky News, że około 23:00 widział czterech policjantów wychodzących z ich posesji. - Wyglądali na zdenerwowanych, jakby płakali. Wiedziałem, że stało się coś złego - przekazał

wka / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie