USA. Szukając jedzenia zatrzasnął się w samochodzie. Niezwykłe wideo z niedźwiedziem w roli głównej

Świat
USA. Szukając jedzenia zatrzasnął się w samochodzie. Niezwykłe wideo z niedźwiedziem w roli głównej
Twitter/CPW NE Region
Niedźwiedź zatrzasnął się w samochodzie

Zwabiony zapachem jedzenia niedźwiedź wszedł do zaparkowanego samochodu. Niestety, buszujący we wnętrzu auta drapieżnik zatrzasnął się w środku. Pomocną dłoń wyciągnął do niego jeden ze strażników.

Pracownicy organizacji Colorado Parks and Wildlife opublikowali w mediach społecznościowych dwa nagrania z niedźwiedziami w roli głównej.

Szukał jedzenia, zatrzasnął się w samochodzie

Na pierwszym z nich widać drapieżnika, który zatrzasnął się w samochodzie. Miś szukający jedzenia został zwabiony do auta zapachem psiej karmy, która była w środku.

 

ZOBACZ: Nowy Sącz: Niedźwiedź na ulicach. Władze miasta apelują o ostrożność

 

Ponieważ pojazd nie był zamknięty, niedźwiedź otworzył drzwi i wszedł do środka. Niestety buszując w aucie zatrzasnął się w nim i nie potrafił wydostać się na zewnątrz. 

 

Zdarzenie zauważył jeden ze strażników parku. Na opublikowanym przez niego filmie widać, że będący w potrzasku miś zniszczył tapicerkę auta. Mężczyzna postanowił wyciągnąć do zwierzęcia pomocną dłoń, otworzył drzwi i uwolnił drapieżnika, który uciekł do lasu.

 

Kąpiel błotna niedźwiedzia

Podczas gdy pierwsze nagranie może budzić grozę, drugie jest o wiele bardziej przyjemne. Kamera zamontowana w lesie zarejestrowała bowiem niedźwiedzia, który postanowił ochłodzić się w sadzawce.

 

ZOBACZ: USA. Niespodziewany gość w kontenerze na śmieci

 

Na nagraniu widać zrelaksowane zwierzę taplające się w błocie. Zachowaniem wielkiego drapieżnika, który zachowuje się jak dziecko w wannie zachwycili się internauci. 

 

"Miał wspaniały pomysł. I nawet sprawdził swoje stopy" - napisał jeden z komentujących. "Cieszy się kąpielą błotną, bo jest dobra dla skóry" - dodał inny. 

 

dk/dsk/ Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie