USA. Niedźwiedź włamał się do cukierni. Zjadł 60 babeczek

Świat
USA. Niedźwiedź włamał się do cukierni. Zjadł 60 babeczek
Taste by Spellbound/Facebook
Niedźwiedź zjadł 60 babeczek

Zakradł się w trakcie dostawy ciast, ciasteczek i drożdżówek. Gdy na tyłach cukierni przez moment nie było ludzi, wyłonił się zza drzewa i wyciągnął z zaplecza jedno pudełko. Zanim pracownicy zdążyli go przegonić głodnego niedźwiedzia, zjadł 60 babeczek.

"Wideo, na które wszyscy czekali. Miłego oglądania" - ogłosiła na Facebooku "okradziona" cukiernia i uspokoiła, że ani zwierzę widoczne na nagraniu, ani żaden pracownik nie ucierpiał. 

Niedźwiedź "wciąż wracał"

"One boją się nas bardziej niż my ich. Nie musicie się martwić. Nikt nikogo nie skrzywdził" - dodał personel cukierni w opisie nagrania. Chodzi o niedźwiedzia, który poczęstował się świeżutkimi wypiekami. W ciągu 10 minut (na nagraniu skróconych do kilkunastu sekund) zniknęło bowiem kilkadziesiąt ciastek. 

 

"To było szokujące" - powiedziała stacji telewizyjnej WTNH Maureen Williams, pracownica zakładu ciastkarskiego. "Adrenalina podskoczyła, to na pewno".

 

ZOBACZ: Wykąpał psa na... myjni samochodowej. Mężczyzna usłyszał zarzut

 

Williams, który był w garażu, gdy pojawił się niedźwiedź, powiedział, że próbował go odstraszyć, ale on wciąż wracał.

 

"Odwrócił się i podszedł do mnie" - powiedział Williams. "W tym momencie wiedziałam, że nie zamknę drzwi. Był zbyt blisko. Więc wycofałem się i uciekłem".

 

 

Pracownicy byli w stanie w końcu  odstraszyć niedźwiedzia za pomocą klaksonu samochodowego. - Jeden z naszych cukierników wsiadł do samochodu i wjechał na tyły naszego sklepu. Tam zastał zwierzę siedzące przed kartonem pełnym słodyczy. Zaczął trąbić i dopiero ten dźwięk przestraszył niedźwiedzia" - relacjonował Williams. 

 

Cukiernia wyjaśnia też, dlaczego ich zaplecze było otwarte. "Mieliśmy właśnie realizować dostawy do naszego sklepu. Nie jesteśmy nieodpowiedzialni" - informuje Taste by Spellbound.

nb/ sgo/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie