Sołowjow straszy USA atakiem nuklearnym. To odpowiedź na dostawy F-16

Świat
Sołowjow straszy USA atakiem nuklearnym. To odpowiedź na dostawy F-16
Youtube.com/kanalpolitycznyplus
Władimir Sołowjow namawia do ataku nuklearnego na USA

- Amerykanie nie tylko mają wątpliwości, Amerykanie są pewni, że tego nie użyjemy. Dlatego Blinken przekonał Bidena, że konieczne jest wyrażenie zgody na dostawę F-16 - twierdzi Władimir Sołowjow. Popularny propagandysta kolejny raz ogłosił potrzebę nuklearnego ataku na USA.

Wypowiedź jednego z ulubieńców Kremla padła w trakcie programu "Wieczór z Władimirem Sołowjowem" na antenie telewizji "Rosja 1".

 

W pewnym momencie tematem dyskusji ekspertów zgromadzonych w studiu była kwestia dostaw nowoczesnych myśliwców F-16 na Ukrainę. Wówczas to Sołowjow zaczął kłócić się z politologiem Andrije Sidorowem na temat potencjalnego wykorzystania broni nuklearnej.

 

ZOBACZ: Łukaszenka odpowiada gen. Skrzypczakowi. "Jesteśmy gotowi, niech przyjdą"

 

- Amerykanie nie tylko mają wątpliwości, Amerykanie są pewni, że tego nie użyjemy. Dlatego Blinken przekonał Bidena, że ​​konieczne jest wyrażenie zgody na dostawę F-16 - stwierdził.

 

- Dlatego musimy użyć broni nuklearnej i spokojnie patrzeć, jak ich wątpliwości znikają z ich bezczelnych twarzy - dodał.

 

Uderzenie na Alaskę

To nie pierwszy raz, gdy w programie z udziałem Wołodimira Sołowjowa padają słowa o ataku atomowym na Stany Zjednoczone.

 

Zaledwie kilka dni temu, w tym samym temacie, propagandysta dyskutował z generałem Andriejem Gurulowem. Wówczas to rosyjski wojskowy stwierdził potrzebę takiego manewru.

 

- Chwilę pokrzyczą (kraje Zachodu - red.), a później zacznie się zupełnie inna rozmowa, bo będą wiedzieć, że europejskie kraje mogą być następne, a wątpię, że będą chcieli brudzić sobie ręce (odwetowym - red.) atakiem nuklearnym - przekonywał.

mjo/dsk / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie