Prezent Fundacji Polsat na Dzień Matki

Polska
Prezent Fundacji Polsat na Dzień Matki
Polsat News
Fundacja Polsat pomoże mamom

Z okazji Dnia Mamy z inicjatywy Fundacji Polsat jedziemy do Przylądka Nadziei we Wrocławiu z upominkami dla mam, które obecnie znajdują się w placówce.

Celem akcji jest w tym wyjątkowym dniu wywołanie uśmiechu na twarzach mam będących wraz ze swoimi dziećmi na oddziale - małym upominkiem, w którym znajdą niezbędne produkty higieniczne codziennego użytku.

 

ZOBACZ: Fundacja Polsat ma 42 tys. podopiecznych. "Za każdą taką jedną cyfrą kryje się tragedia rodziny"

 

W ich skład wchodzić będą Pampers Wipes, Pantene, Head&Shoulders, Venus, Always oraz Oral-b. Dzięki tym Markom mogliśmy umilić mamom dzisiejszy dzień.

Akcja Fundacji Polsat

Choroba nowotworowa dziecka wpływa na życie i relacje całej rodziny. Naturalne jest, że mama i tata poświęcają się swoim dzieciom, które zmagają się z nowotworem, robią wszystko, aby zapewnić mu komfort i wsparcie.

 

ZOBACZ: Fundacja Polsat. "Klątwa Ondyny" zdjęta. Siedmioletnia Daria z Ukrainy przeszła operację

 

Akcje jest zorganizowana we współpracy z Procter & Gamble w ramach tegorocznej akcji Podaruj Dzieciom Słońce, z której zebrane środki zostaną przeznaczone na remont pomieszczeń socjalnych dla rodziców dzieci przebywających w oddziałach onkologicznych w Przylądku Nadziei we Wrocławiu.

 

Przylądek Nadziei działa od 8 lat i powstał w Klinice  Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej.

Redakcja
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie